Oto jak 14 słynnych superbohaterów wyglądałoby i działało jako małe dzieci!

Nie jest tajemnicą, że wszyscy artyści mają swoje ikony, idoli lub po prostu ludzi, którzy inspirują ich każdego dnia, aby stworzyć najlepszą sztukę, jaką mogą. W większości przypadków to ludzie, z którymi nigdy się nie spotkają ani nie mają kontaktu. Niemniej jednak nie było tak w przypadku brazylijskiego artysty Lucasa Eduardo Nascimento, który znany jest również jako Dragonarte dla swoich 105 tys. obserwatorów na Instagramie i prawie 114 tys. fanów na Facebooku.

Wygląda na to, że urodził się pod szczęśliwą gwiazdą (lub po prostu jest bardzo utalentowanym artystą), ponieważ jego sztuka była dzielona przez ikony jego życia i wszystko to wygląda jak prawdziwy scenariusz filmowy. Pewnego dnia Nascimento zwrócił uwagę kultowego amerykańskiego twórcy komiksów i ojca wielu superbohaterów z naszego dzieciństwa – Stana Lee. Aż 5 razy udostępnił on w swoich mediach społecznościowych dzieła Lucasa! Gdyby tego było mało, aktor, który grał i będzie na zawsze związany z Iron Manem – Robert Downey Jr. – również udostępnił jego prace 2 razy.

Tym razem mamy nową serię superbohaterów, ale jesteśmy pewni, że będą równie interesujący jak poprzednie, ponieważ artysta postanowił sobie wyobrazić, jak sławni superbohaterowie wyglądali i zachowywali się, gdy byli po prostu dziećmi. Nie sposób się w nich nie zakochać, bo ci mali bohaterowie przypominają nam nasze dzieciństwo! Bez wątpienia wszyscy chcielibyśmy, aby ten artysta kontynuował swoją twórczość przez bardzo długi czas.

Instagram: @dragonartebr.official

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu