Owłosiona dziewczyna wysyła mocne przesłanie, a Internet jest pod wrażeniem jej śmiałości!

Lydi Winter, znana w mediach społecznościowych z kwestionowania konwencjonalnych „norm piękna”, należy do małej, ale rosnącej brygady kobiet, które nie chcą zaakceptować postawy pozbawionej włosów. Nie ma ani krzty skrępowania, gdy Brytyjka z dumą pokazuje swój hirsutyzm na swoim TikToku, rozkoszując się owłosionymi pachami, nogami i linią bikini.

Ta bez skrępowania owłosiona dziewczyna nosi bikini, które z dumą eksponuje jej naturalną linię włosów i zachęca inne kobiety, aby poszły w jej ślady. Wyraża pogląd, że równie atrakcyjne są ciała ozdobione włosami.

Lydi stanowczo utrzymuje, że bikini obejmuje wszystkie typy ciała, niezależnie od rodzaju włosów i wykorzystuje swoją platformę na TikToku „Lydi Hairy”, aby wspierać decyzję kobiet o rezygnacji z golenia. „Mam duże owłosienie na ciele… Uważam, że bycie owłosioną kobietą jest bardzo atrakcyjne, ale pokazanie tego zajęło mi lata. Teraz chcę, żeby inni zrobili to samo.” – powiedziała.

Z pewnością pokazała swoje ukochane pomarańczowe bikini w popularnym filmie, który zgromadził ponad milionową widownię. Napływały odpowiedzi, mimo że młoda kobieta nie wspomniała bezpośrednio o swoim owłosieniu na ciele.

„Uwielbiam to, jak tacy ludzie żyją, jak chcą, nie popadając w presję dotyczącą tego, jak kobieta powinna wyglądać!” – stwierdził jeden z mężczyzn. „Zachowujecie się tak, jakby każdy człowiek miał być gładki jak dziecko. Przynajmniej ma więcej pewności siebie, niż ktokolwiek z was!” – dodał inny komentator.

Niemniej jednak nie wszyscy poparli decyzję Lydi o powstrzymaniu się od golenia. „Nie spodziewałem się tego” – skomentował internauta.

W kolejnych filmach poruszała temat swojego nieogolonego ciała, przywiązania do autentyczności i komfortu własnej skóry. Wyznała jednak, że jest zaskoczona nieprzewidzianym wzrostem popularności tego filmu. Wydarzenia te miały miejsce kilka tygodni po tym, jak dwie Australijki opowiedziały się za tym, aby golenie było dla kobiet wyborem, a nie obowiązkową normą.

Podejście do sprawy jest sprzeczne z ugruntowaną od dawna konwencją usuwania włosów. Jednak w XXI wieku owłosienie na ciele kobiet staje się znacznie bardziej widoczne. Lydi z dumą pokazuje swoje owłosione ciało!

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu