Oto, jak wyglądałyby pomieszczenia z Simpsonów, gdyby stworzył je Wes Anderson!

Kochamy Simpsonów od trzech dekad i znamy na pamięć lokalizacje z serialu, ale bądźmy szczerzy, najwyższy czas, by Homer i Marge zatrudniali projektanta wnętrz, aby wyeksponował ich dom. Zespół projektantów z HomeAdvisor postanowił powierzyć to zadanie ekscentrycznemu filmowcowi Wesowi Andersonowi. Ponownie wyobrazili sobie sześć klasycznych lokacji z kultowego animowanego programu telewizyjnego w charakterystycznym, niepowtarzalnym i kapryśnym stylu wizualnym Wesa Andersona i ożywili je.

Sześć rozpoznawalnych przestrzeni z popularnego serialu obejmowało salon Simpsonów, kuchnię Simpsonów, sypialnię Lisy, tawernę Moe’s, elektrownię jądrową w Springfield Sector 7-G i biuro pana Burnsa. Te realistyczne renderingi wnętrz Simpsonów z ekscentrycznym zabiegiem wyglądają jak rzeczywiste zestawy z filmu Wesa Andersona.

Aby wymyślić wnętrza „Wes-Andersonified” Simpsonów, HomeAdvisor spędził wiele godzin na analizowaniu estetyki rzeczywistych filmów reżysera Grand Budapest Hotel, Genialny klan, Pociąg do Darjeeling, Kochankowie z Księżyca, Rushmore, Fantastyczny pan Lis i Podwodne życie ze Steve’em Zissou.

Przyjrzyj się uważnie tym przemianom lokacji Simpsonów w stylu Wesa Andersona i daj nam znać w komentarzach, co myślisz!

Salon Simpsonów

Kuchnia Simpsonów

Pokój Lisy

Tawerna Moe’s

Sektor elektrowni jądrowej Springfield 7-G

Biuro pana Burna

Reklama

Biuro pana Burna

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu