Oto sesja 55-letniego małżeństwa, która pokazuje, jak wygląda prawdziwa miłość!

Dorota i Wayne są małżeństwem od 55 lat. Ich miłość przez lata tylko się wzmocniła. Wayne po raz pierwszy zobaczył Dorotę w pubie i gdy tylko spojrzał na nią, wiedział, że to ta kobieta!

„Widziałem Dorotę tańczącą ze swoją koleżanką na końcu korytarza i wspomniałem wtedy mojej przyjaciółce, która była ze mną:„ To dziewczyna, za którą wyjdę za mąż ”. 57 lat później… nadal jesteśmy razem – powiedział Wayne.

„Aby uwiecznić ich nieprzemijającą miłość, podróżowałem z Wielkiej Brytanii do Perth w Australii z tą wspaniałą suknią ślubną i kostiumem wykonanym na zamówienie dla pana młodego, i spędziłem dwie piękne godziny na Oceanie Indyjskim fotografując te dwie magiczne dusze” – mówi autor zdjęć.

„Kiedy Dorota wyszła z szatni w sukni ślubnej, oczy Wayne’a zabłysły i powiedział: „Cieszę się, że zabrałem tę kobietę do swojego domu”. To było po prostu magiczne. Ale w tej samej chwili, gdy usiedli nad brzegiem, fale napłynęły na nich z takim entuzjazmem, że zostali przemoczeni do suchej nitki, a mimo to nie przestawali się śmiać, to było naprawdę magiczne widzieć ich razem” – kontynuuje fotograf.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu