Oto Winnie, Cocker Spaniel, która wygląda jak prawdziwa postać Disneya!

Szczenięta są zaprogramowane, aby zdobywać ludzkie serca na pierwszy rzut oka, ale w tym szczególnym przypadku niewiarygodnej urody, prawie niemożliwe jest oparcie mu się. Poznaj niezwykle uroczą suczkę rasy cocker spaniel z Wielkiej Brytanii o imieniu Winnie (tł. „Kubuś Puchatek”). W ciągu ostatniego tygodnia wszędzie było o niej głośno. Kto miałby coś przeciwko terapii szczeniąt, aby rozjaśnić swój dzień?

Urzekające, wielkie piwne oczy Winnie, otoczone długimi rzęsami, o które większość dziewcząt byłaby zazdrosna, są powodem dla którego posiada zasłużony tytuł „księżniczki”. Jej niezwykły wygląd i wyjątkowe cechy zachwyciły ludzi w mediach społecznościowych, którzy natychmiast stwierdzili, że należy do uniwersum Disneya. Prawdziwa „Lady” z bajki „Zakochany kundel” czy psia księżniczka? Winnie bez wątpienia najlepiej pasuje do kolejnej kreskówki Disneya.

Jej właściciele, Ellée i Tom, dzielili się przygodami Winnie jeszcze przed jej urodzeniem, jakby wiedzieli już o jej nadchodzącym sukcesie. Jej pierwszym postem na Instagramie było zdjęcie z macicy i nikt nie mógł się domyślić, że gwiazda podbije świat. Winnie urodziła się 28 października, a Ellée i Tom nadal opisywali wszystkie dni jej młodości.

Instagram: @winnie_thecocker

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu