Oto zdjęcia rodzin, które spotykają dzieci urodzone w kwarantannie!

Miliony dzieci urodzonych na całym świecie podczas pandemii Covid-19 w latach 2020/2021 nie spotkały się ze swoimi dalszymi rodzinami do czasu zniesienia ograniczeń. Nowe ciocie, wujkowie, dziadkowie, pradziadkowie i kuzyni musieli czekać miesiące, a nawet ponad rok, aby poznać tych zupełnie nowych członków ich rodzin.

Po tym, jak Helen Schryver, utalentowana fotografka doświadczyła tych samych bolesnych okoliczności (jej własny siostrzeniec urodził się w kwietniu 2020 r. i nie mogła się z nim spotkać przez kilka miesięcy), sfotografowała trzynaście brytyjskich dzieci z kwarantanny, po złagodzeniu ograniczeń, gdy spotkały się ze swoimi dalszymi rodzinami po raz pierwszy.

„Uchwyciłam magiczne pierwsze uściski, mnóstwo łez, spotkań, śmiechu i oczywiście kilka z tych dzieci, które całkowicie przerażają nowe twarze!” – powiedziała fotografka. „Moja niedawno opublikowana książka Lockdown Babies, zawiera moje ulubione zdjęcia z tego projektu i trochę o unikalnej historii z kwarantanny każdej rodziny.”

Saul

June i Jude

Zachary i Patricia

Eleanor

George

Leo

Reklama

Benjamin

Pozostałe specjalne momenty:

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu