Pierce Brosnan wręczył swojej żonie Keely Shaye 60 róż z okazji jej 60. urodzin!

70-letni bohater Jamesa Bonda podzielił się na Instagramie zdjęciem z żoną i ogromnym bukietem róż, który jej kupił. Ludzie po prostu nie mają dość miłości i szacunku, jakie emanuje z tej pary, a słowa, które Pierce powiedział swojej żonie z okazji jej 60. urodzin, topnieją serca milionów serc.

Keely Shaye obchodziła swoje 60. urodziny, a jej mąż sprawił, że były one wyjątkowe.

Pierce Brosnan zebrał 60 róż na wyjątkowy dzień swojej żony Keely Shaye Brosnan. Właśnie obchodziła swoje 60. urodziny i był to dla niej naprawdę wyjątkowy dzień.

Tego dnia 70-letni Pierce Brosnan umieścił na Instagramie zdjęcie, na którym był z Keely Shaye i ogromnym bukietem róż, który jej kupił.

To zdjęcie pojawiło się miesiąc po tym, jak szczęśliwy duet, który pobrał się w Irlandii w 2001 roku, po pierwszym spotkaniu w Cabo San Lucas w 1994 roku, został przyłapany na lotnisku LAX.

Pierce podpisał zdjęcie w szczególny sposób.

Pierce napisał najbardziej poetyckie słowa i skierował je wszystkie do swojej ukochanej żony z okazji jej urodzin. Napisał: „Sześćdziesiąt róż dla mojej brązowookiej dziewczyny z okazji jej 60. urodzin. Zawsze szczęśliwy i błogosławiony byłem, że siedziałem tam, kiedy pewnego ranka szłaś za rogiem w Cabo San Lucas.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu