Podstępny moment, który kiedyś wydarzył się między Angeliną Jolie i Shah Rukhiem Khanem!

W 2000 roku słynny aktor Shah Rukh Khan był jak zwykle czarujący na ceremonii IIFA. Była to pierwsza w historii nagroda IIFA, która odbyła się w Londynie w Millennium Dome. Shah Rukh wręczał nagrodę dla najlepszej aktorki i zgadnijcie, kto był u jego boku? Nikt inny jak Angelina Jolie!

Idąc ramię w ramię, Shah Rukh i Angelina weszli na scenę. Następnie Shah Rukh stanął na środku sceny i ciepło przywitał publiczność: „Jeszcze raz dobry wieczór. To naprawdę miłe. I tak, teraz tym bardziej, ponieważ jestem w towarzystwie Angeliny.” Angelina, czując się zawstydzona, nie mogła powstrzymać się od rumieńca. Zachęcona przez Shah Rukha złożyła ręce i przywitała się: „Namaste, Indie”.

Kiedy Angelina patrzyła na Shah Rukha, w jej oku pojawił się figlarny błysk, sugerujący nutę flirtu. Jednak pod jej pewną siebie postawą prześwitywała subtelna nieśmiałość, dodając jej ujmującego uroku. Było to urzekające połączenie śmiałości i nieśmiałości jednocześnie, tworzące intrygującą dynamikę między tą dwójką na scenie.

Wielkim zwycięzcą wieczoru był film „Prosto z serca” w reżyserii Sanjaya Leeli Bhansali. Zdobył wiele nagród, w tym dla najlepszego filmu i najlepszego reżysera. Aishwarya Rai, główna aktorka, zdobyła trofeum dla najlepszej aktorki.

Po krótkiej rozmowie Shah Rukh ogłosił zwycięzcę nagrody, ale Aishwaryi nie mogło tam być. Dlatego nagrodę w jej imieniu odebrała reżyserka Bhansali. Następnie Shah Rukh żartobliwie upewnił się, że Angelina wie, kim jest Aishwarya, co ją rozśmieszyło.

Shah Rukh i Aishwarya grali razem w filmach takich jak „Devdas”, „Namiętność” i „Miłość żyje wiecznie”. W 2017 roku Shah Rukh i były mąż Angeliny, Brad Pitt, odbyli wspólny wywiad, w którym opowiedzieli o swoich karierach.

Shah Rukh nie pojawił się na dużym ekranie od czasu „Zero” z 2018 roku, ale powraca w wielkim stylu dzięki trzem ekscytującym filmom. Angelinę ostatnio widziano w Marvela „Eternals”.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu