Ponad 64 tys. internautów pokochało film, w którym króliczek wyjada marchewkowy nos bałwana!

Zajączek jedzący marchewkę brzmi dokładnie jak coś, co można zobaczyć w porannej kreskówce w weekendy prosto z dzieciństwa. Chyba że mieszkasz w Kanadzie!

Rodzina Bryantów z przedmieść Cambrian Heights w Calgary opublikowała film, na którym pokazali królika gryzącego marchewkę bałwana.

Głodny króliczek, który jest tak wysoki i tak biały jak bałwan zbudowany przez Bryantów, wydawał się niezmiernie rozkoszować smakowitymi dekoracjami. A teraz zastanawiamy się, co stało się ze wszystkimi marchewkami, które przez te wszystkie lata wtykaliśmy w buzie naszych bałwanów.

Wygłodzony króliczek w końcu zjadł całą marchewkę, pozostawiając tylko niewielki kawałek. Wideo, które w chwili pisania tego tekstu miało ponad 83 tys. wyświetleń, było tak urocze, że pojawiło się w wiadomościach, w tym w CBC i NBC.

CBC donosi, że Sheila Bryant sfilmowała królika telefonem po tym, jak zobaczyła, jak zbliża się do bałwana i staje na tylnych łapach. W międzyczasie Hannah Bryant zrobiła kilka zdjęć, podczas gdy rodzina obserwowała magiczną scenę rozgrywającą się na śniegu przed ich domem.

Chociaż widok jest niesamowicie uroczy, pamiętaj, że marchew nie powinna być głównym źródłem pożywienia dla królika ani zająca. RSPCA wyjaśnia, że ​​króliki „nie jedzą naturalnie warzyw korzeniowych” ani owoców. Są pełne cukru i powinny być traktowane jak smakołyki i wręczane w niewielkich ilościach jako nagrody. Jeśli masz w domu królika, wybierz trawę, siano, zieleninę liściastą lub granulki pokarmowe. Oczywiście niekoniecznie na bałwanku.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu