Poznaj Fryderyka Wielkiego, uważanego przez wielu za najprzystojniejszego konia na świecie!

Natura jest pełna majestatycznych rzeczy⁠ – od cudownych pasm górskich po malownicze widoki na morze i oszałamiające nocne niebo. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, nic z wymienionych przez nas rzeczy nie może się równać z majestatem, którego za chwile będziesz świadkiem.

Poznaj Fryderyka Wielkiego, majestatycznego konia fryzyjskiego ze Stanów Zjednoczonych, uważanego przez wielu za najprzystojniejszego konia na świecie. Nazwany na cześć historycznego monarchy pruskiego z XVIII wieku, Fryderyk zachwycił serca wielu swą zapierającą dech w piersiach grzywą i czarnym umaszczeniem.

19-letni ogier po raz pierwszy zyskał sławę w 2016 roku, kiedy ludzie zaczęli udostępniać jego zdjęcia w internecie. Od tego czasu liczba fanów Fryderyka znacznie wzrosła, do ponad 97 000 obserwujących na jego stronie na Facebooku.

Właścicielka Fryderyka, Stacy Nazario, wyjaśniła, że jego charakter idealnie pasuje do jego szlachetnego wyglądu, mówiąc, że jest słodki i bardzo delikatny. Co więcej, jest wyjątkowo fotogeniczny, więc zapraszamy cię do obejrzenia kilku jego najlepszych zdjęć poniżej.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu