Rosyjska artystka rysuje urocze wersje znanych ludzi!

Jeśli uważasz, że gwiazdy są już urocze, to prawdopodobnie nie widziałeś ich wersji kreskówkowych. Właśnie teraz masz szansę! Ta niezwykle utalentowana rosyjska artystka, Lera Kiryakova, zamienia sławnych ludzi i postacie z uroczych bajek. Artystka opracowała unikalny styl, podkreślając jednocześnie cechy i misterne szczegóły, dzięki którym jej bohaterowie są łatwo rozpoznawalni.

Obecnie ma 346 000 obserwujących na swoim Instagramie, a szybki przegląd jej profilu wyjaśnia, dlaczego. Ponieważ artystka nieustannie doskonali swoje umiejętności i charakterystyczny styl, przedstawiamy jej nowe portrety. Kirjakowa stworzyła realistyczne rysunki niemal wszystkich – od współczesnych popowych idoli, takich jak Billy Eilish, Ariana Grande i Rihanna, po ikony, za którymi tak bardzo tęsknimy, takie jak Michael Jackson, Freddie Mercury czy David Bowie.

Lera Kiryakova zaczęła pracę z piórem i atramentem, ale od tego czasu eksperymentuje z różnymi rodzajami mediów – olejem, akwarelą, ołówkami, markerami itp. Wygląda na to, że opanowała je wszystkie! Od niedawna eksploruje cyfrowy wszechświat i wymyśla niesamowite ilustracje utworzone za pomocą tabletu Wacom i Adobe Photoshopa. Zaprasza publiczność do zakulisowego procesu pracy, udostępniając dokładne samouczki na swoim kanale YouTube.

Instagram: @lera_kiryakova

1. Eddie Redmayne

2. Freddie Mercury

3. Rihanna

4. Benedict Cumberbatch

5. Albert Einstein

6. Billie Eilish

Reklama

7. Charlie Chaplin

8. Audrey Hepburn

9. Daenerys Targaryen

10. Księżna Diana

11. Bob Marley

12. Amy Winehouse

13. Arya Stark

14. Lucille Ball

15. David Bowie

16. Khal Drogo

17. Tormund Zabójca Olbrzyma

18. Katy Perry

19. Panna Piggy

20. John Lennon

21. Michael Jackson

22. Gellert Grindelwald

23. Cara Delevingne

24. Ariana Grande

25. Billie Eilish

26. Maddie Ziegler

27. Steve Jobs

28. Joker i Harley Quinn

29. Coco Chanel

30. Brienne z Tarthu

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu