Sarah Jessica Parker jest wyśmiewana przez internautów za sukienkę w kształcie klatki dla ptaków!

Sarah Jessica Parker zwróciła na siebie uwagę na Met Gali 2024 dzięki swojej przyciągającej wzrok kreacji inspirowanej klatką dla ptaków. Fani nie mogli nie zauważyć podobieństwa.

Sarah Jessica Parker całkowicie skradła show na Met Gali swoim niesamowitym strojem inspirowanym klatką dla ptaków. Nie tylko idealnie pasowało do tematu „Sleeping Beauties: Reawakening Fashion”, ale także wpisało się w oficjalny dress code wydarzenia „Ogród czasu”.

Miała na sobie kremową sukienkę zaprojektowaną przez brytyjskiego guru mody Richarda Quinna. Sukienka miała misterne koronkowe i kryształowe detale, które były po prostu oszałamiające.

Całość uzupełniła kapeluszem ze złotym elementem, długim naszyjnikiem z pereł i mnóstwem błyszczących akcesoriów. A te szpilki w kolorze nude i pończochy wysadzane kryształkami? Prawdziwy glam! Oczywiście media społecznościowe nie mogły się powstrzymać od zaprezentowania zabawnych wersji jej wyglądu.

Niektórzy okrzyknęli ją najlepszym ucieleśnieniem ducha wydarzenia, nazywając ją „Królową Met Gali”, inni po prostu nie mogli się nacieszyć jej błyskotliwością. „Jesteś perfekcją.” – napisał jeden z fanów, podczas gdy inny była pod wrażeniem, komentując: „@sarahjessicaparker, jesteś oszałamiająca”.

Ale oczywiście Internet nie byłby kompletny bez szczypty humoru. Obserwatorzy żartobliwie komentowali kapryśny charakter jej sukienki, żartując w stylu: „Proszę pani, Derby Kentucky były wczoraj” lub „Idziemy na wyścigi”, podczas gdy inny internauta napisał: „Zacząłem się zastanawiać: czy naprawdę ubierała się na Met, czy też spóźniła się na Derby Kentucky? Kocham to.”

Sarah zawsze zwraca na siebie uwagę swoimi bajecznymi strojami i mimo że dyskryminacja ze względu na wiek jest zjawiskiem powszechnym, w jej wieku nadal robi furorę.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu