Syn Kate Hudson, 19-letni Ryder, rozważa od-obserwowanie mamy z powodu zdjęcia w bikini!

W erze mediów społecznościowych 19-letni syn Kate Hudson, Ryder, z humorem rozważa zaprzestanie obserwowania swojej matki. Co jest katalizatorem tej wesołej sagi o mediach społecznościowych? Zabawny post w bikini udostępniony przez ukochaną aktorkę.

Kate Hudson ma trójkę dzieci.

Kate Hudson, zawsze promieniejąca matka trójki dzieci – Rydera, Binghama i Rani – podchodzi do macierzyństwa z otwartym sercem i poczuciem humoru. Jej Instagram służy jako wspaniała kronika rodzinnych chwil, rejestrując wszystko, od wspaniałych wakacji po przytulne domowe spotkania.

Najstarszy syn Kate Hudson, Ryder Russell Robinson, ma 19 lat.

Najstarszy syn Kate Hudson, 19-letni Ryder Russell Robinson, nie tylko nosi imię o sentymentalnym znaczeniu, ale także dziedziczy zamiłowanie do humoru, które jest głęboko zakorzenione w rodzinie. Drugie imię Rydera, Russell, jest hołdem dla ojczyma Hudson, Kurta Russella, wieloletniego partnera Goldie Hawn.

Opisując swojego syna, Hudson czule powiedziała: „Ryder – prawdopodobnie pójdzie w ślady rodziny. Powiedziałabym, że jest najzabawniejszym członkiem naszej rodziny. Tak wygląda dla mnie każdy dzień. Nikt nie rozśmiesza mnie tak jak Ryder, a on po prostu ciągle się ze mnie naśmiewa.”

Odważny post w bikini autorstwa Hudsona wywołał zabawne komentarze wśród członków rodziny.

Po żartobliwych przekomarzaniach się z bratem Oliverem na Instagramie na temat zdjęcia w bikini, 19-letni syn Kate Hudson, Ryder Robinson, wtrącił się w tę zabawną wymianę zdań. Fotografia przedstawia Kate w bikini.

Oliver żartobliwie skomentował: „…nie, Kate!” co sprawiło, że Kate zasugerowała, aby przestał ją obserwować w związku z zapowiadającym się szalonym latem. Niespodziewanie Ryder dołączył do rodziny żartując, oświadczając: „Myślę, że ja też mógłbym”. Kate, zawsze bystra, odpowiedziała żartobliwie kwestionując tożsamość syna, za pomocą identyfikatora i żartując: „Kto to jest?” Ta beztroska wymiana zdań pokazała wesołe, dynamiczne i pełne humoru koleżeństwo rodziny Hudson w mediach społecznościowych.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu