Szczeniak, który wygląda jak mały niedźwiadek, został porzucony za bycie „zbyt dużym, by sprzedać”!

Bertram zaczął życie mając pod górkę, ale w końcu stał się gwiazdą rocka. Szpic miniaturowy został porzucony w wieku zaledwie 5 miesięcy, ponieważ jego hodowcy uznali go za zbyt dużego, aby go sprzedać. Jednak artystka Kathy Grayson odkryła jego zdjęcia w Internecie i po prostu nie mogła się oprzeć szczeniakowi.

„Widziałam Berta na PetFinder.com – były tam trzy małe zdjęcia.” – powiedziała Grayson. „Myślałam, że magia natychmiastowego poznania nowego przyjaciela nie jest prawdziwa, dopóki tego nie poczułam! Jego mały pyszczek, gigantyczne łapy i oczy skierowane w różne strony, oraz wyraz jego twarzy przemówił do mnie, wiedziałam, że to będzie on!” Kathy adoptowała Bertiego ze schroniska w Oklahomie, a teraz oboje mieszkają w Nowym Jorku, a uroczy maluch który wygląda jak miś, nie mógłby być szczęśliwszy.

Aby udokumentować codzienne życie czworonożnego kumpla, Grayson założyła mu konto na Instagramie. Od spacerów i drzemek po randki z zabawami i przekąski – zdjęcia Bertiego zawładnęły platformą, a teraz jego armia fanów liczy 437 000 ludzi.

Instagram: @bertiebertthepom

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu