Ta babcia wydała oszczędności życia na tatuowanie ciała, mimo że krytycy twierdzili, że jest za stara!

56-letnia Kerstin Tristan to kobieta, która ma całe ciało pokryte tatuażami. Ale żeby dojść do tego punktu, musiała wydać wszystkie oszczędności swojego życia – niesamowitą sumę pieniędzy.

Poznaj Kerstin Tristan. Ma 56 lat, jest mamą i babcią. Ale to, co uderza nas najbardziej, gdy na nią pierwszy raz spojrzymy, to fakt, że całe jej ciało jest pokryte tatuażami. To, ile wydała, aby to osiągnąć, jest niesamowite.

To zabawne, ale Kerstin powiedziała, że kiedyś nienawidziła tatuaży. Wszystko się zmieniło, gdy w 2015 roku zrobiła sobie pierwszy tatuaż. Teraz, dzięki tatuażom przedstawiającym kwiaty, ptaki i inne zwierzęta, jest zadowolona z tego, co widzi. „Chciałam po prostu spróbować czegoś nowego. Wszyscy żyjemy tylko raz i pomyślałam, że w moim wieku musi stać się coś prawdziwego.” – powiedziała.

Od 2015 roku wydała na body art ponad 30 000 euro, ale na szczęście dla niej przedsięwzięcie przyniosło dobre skutki. Obecnie ma 190 000 obserwujących na Instagramie, a jej filmy na TikToku ogląda ponad milion osób.

Mocno wytatuowani czy nie, prawda jest taka, że mamy swobodę wyboru, jak chcemy się prezentować ludziom. Kerstin nie jest jedyną osobą, która zdecydowała się na tatuaże na swoim ciele.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu