Ta para spędziła półtora roku, przekształcając stary autobus szkolny z lat 90. w przytulny dom!

Od jakiegoś czasu Robbie i Priscilla mogą pracować zdalnie, więc postanowili przenieść się do domu, który mogliby zabrać, gdziekolwiek by chcieli. W 1998 roku para kupiła Thomas School Bus i przekształciła go w mały domek na kółkach. Ci dwaj entuzjaści podróży zaprojektowali i zbudowali tak przytulne miejsce, że nie można pozostać wobec niego obojętnym; wygląda ładniej niż większość mieszkań, w których byliśmy! Nie wspominając o tym, że autobus jest wyposażony we wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia na co dzień.

Robbie i Priscilla wybrali autobus szkolny zamiast na przykład kampera, ponieważ planowali spędzić kilka następnych lat w podróży i chcieli, aby w ich nowym domu na kółkach czuli się jak w domu. „Kochamy małe domki i podziwiamy styl życia tych, którzy w nich mieszkają, więc pomyśleliśmy: „Dlaczego by nie zbudować takiego na kółkach?”- powiedzieli. „Dodaliśmy nawet prawdziwe drzwi od domu, aby nadać naszemu nowemu domu przyjazny wygląd”.

„Innym powodem jest to, że chcieliśmy, aby był całkowicie odłączony od sieci i dostosowany do naszych potrzeb. Niektóre z funkcji, których nie ma w typowym kamperze, to piec opalany drewnem, prawdziwa ceglana ściana, prawdziwe blaty kwarcowe, prawdziwe płytki, prawdziwe szklane drzwi prysznicowe i wiele innych. Ponadto autobusy szkolne są projektowane jako bezpieczniejsze niż pojazdy kempingowe” – mówi Robbie.

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu