Ta para znajduje miejsca ze znanych filmów w rzeczywistości!

Ta para uwielbia podróżować po całym świecie i szukać wyjątkowych miejsc. Ich pomysłem było poszukiwanie miejsc ze znanych filmów i zrobienie wspólnego zdjęcia, które jak najlepiej oddawałoby oryginał. „Kiedy zrobiliśmy pierwsze zdjęcie, zdaliśmy sobie sprawę, że jest to dla nas idealny sposób na spędzenie wakacji. W 2018 roku postanowiliśmy opublikować je na Instagramie” – mówią.

Realizacja takiego projektu oznacza:

1. Muszą znaleźć odpowiednie kostiumy. Muszą zapytać się swoich przyjaciół i rodziny, czy mają podobne ubrania. Jeśli nie, DIY jest zawsze dobrą opcją.

2. Muszą znaleźć dokładne lokalizacje miejsc z filmów. Często jest to trudne, ponieważ środowisko lub miasta bardzo się zmieniły na przestrzeni lat. Również firmy używają CGI i znalezienie odpowiedniego miejsca zajmuje dużo czasu.

3. Kiedy docierają w te miejsca, często są one znacznie inne niż oczekiwali. Może być deszczowo, gdy potrzebują słońca, może być zatłoczona ulica, gdy muszą być sami, może być bardzo zimno, kiedy muszą założyć szorty. Jest z tym wiele problemów.

 

1. Forrest Gump

2. Władca pierścieni

3. Outlander

4. Gwiezdne wojny

5. Gra o tron

6. Incepcja

Reklama

7. La La Land

8. Szarada

9. Igrzyska śmierci: Kosogłos.

10. Thelma i Louise

11. Sekretne życie Waltera Mitty

12. Jeden dzień

13. James Bond

14. Gra o tron

15. Obcy: Przymierze

16. P.S. Kocham cię

17. Downton Abbey

18. 10 000 BC: Prehistoryczna legenda

19. Gwiezdne wojny

20. Gwiazd naszych wina

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu