Tajska influncerka pokazuje „rzeczywistość vs. Instagram” w przezabawnie szczerej serii!

Pamiętasz, kiedy ostatnio przeglądałeś swoje konto na Instagramie i pomyślałeś, że świat jest niesprawiedliwy? Wiadomo, że patrzenie na doskonałe zdjęcia poważnie szkodzi naszej samoocenie, ale łatwo zapomnieć, że żadne z nich nie jest prawdziwe. Influencerzy spędzają co najmniej 4 godziny dziennie na inscenizacji, robieniu bilionów zdjęć i retuszowaniu zdjęć, aż będą mieli coś do pokazania swoim obserwatorom.

Ale pewna modelka z Tajlandii wie, że za każdym „perfekcyjnych” zdjęciem kryje się zupełnie inna rzeczywistość i nie boi się tego pokazać. Vienadoll od jakiegoś czasu tworzy przezabawne kolaże „Instagram kontra rzeczywistość”, a jej 178 tys. obserwujących nie może się tym nacieszyć!

Okazuje się, że w przypadku swoich fantazyjnych zdjęć Vienna używa oprogramowania, które dostosowuje obraz, dodając retusz do oczu, nosa i ust. W międzyczasie zdjęcia rzeczywistości zostały zrobione prostym aparatem bez edycji zdjęć. Rezultat jest… cóż, musisz to zobaczyć, ale na pewno sprawi, że iluzja „doskonałości” eksploduje jak balon.

Instagram: @viennadoll_official

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu