16 porzuconych psów, które dostały nowe życie. Niesamowite jak wielkiej pomocy może udzielić człowiek.

Aby uczcić Międzynarodowy Dzień Bezdomnych Zwierząt, postanowiliśmy zebrać niektóre z najbardziej wzruszających historii psów, uratowanych przez dobrych ludzi i umieścić je w jednym miejscu.

1. Rasta

Ten biedak został znaleziony na ulicach Montrealu. Był tak zapuszczony i zarośnięty, że nie można było początkowo stwierdzić czy to faktycznie pies. Jednak po wyczyszczeniu i zadbaniu, Rasta wygląda uroczo.

2. Miley

Tego psa znaleziono ledwie żywego w stercie śmieci. Był poważnie ranny i nie mógł chodzić. Teraz Miley ma kochający dom i jest szczęśliwy.

3. Kenzi

Ta historia pokazuje, jak dobroczynną moc niosą kąpiele łagodzące.

4. Ellen

Ellen była jedną wielką kupką sierści. Teraz, po oczyszczeniu, ta suczka jest gotowa do nowego życia.

5. Dolly

Pewna kobieta z Los Angeles wrzuciła tego psiaka do kosza na śmieci. Całe szczęście, odratowała go fundacja Hope for Paws. Po usnunięciu nadmiaru futra, Dolly mogła być szczęślwa.

6. Theo

Właściciele Theo porzucili go na ulicy, gdzie musiał spędzić około rok. Na szczęście pomoc przyniosła mu fundacja Hope for Paws.

Reklama

7. Little Betty

Ta psina także została porzucona przez właścicieli. Wygląda na trochę zawstydzoną swoim wyglądem na pierwszym zdjęciu. Drugie zdjęcie już po przemianie.

8. Woody

Ten psiak został sam po śmierci właściciela. Długo trwało zanim ratownikom udało się do niego dotrzeć. Odryli oni, że pies jest ślepy na jedno oko. Mimo strachu, poddał się opiece ratowników.

9. Treasure

2-letnia suczka została poważnie zaniedbana, zanim zajęli się nią dobrzy ludzie. Po pielęgnacji Skarb mógł jednak zabłysnąć na nowo.

10. Alana

Kiedy Alana została przekazana do schroniska, była brudna i zaniedbana, nie można było poznać czy to na pewno pies. Trzeba było całkowicie ją ogolić, wtedy odkryto, że piesek jest młodszy niż sądzono.

11. Boo

Boo zostal uratowany przez Community Animal Rescue & Educational Shelter na Florydzie. Był zaniedbany i przemoczony, jednak po pielęgnacji wygląda uroczo.

12. Iggy

Ten pies miał staszną infekcję oka. Ktoś podzielił się jego historią na Facebooku, dzięki czemu Iggy dostał fachową pomoc. Dziś jest pełen życia.

13. Vita

Vita została znaleziona na złomowisku w Los Angeles. Była głodna i bliska śmierci. Ratownicy spędzili wiele miesięcy, aby jej pomóc. Dobra opieka weterynarza sprawiła, że to teraz całkiem inny pies.

14. Cedar.

Kiedy ten pies został znaleziony byl przestraszony, głodny i niemal łysy. Znalazł jednak kochający dom i odżył.

15. Olivia

Olivia w dniu, kiedy została zabrana ze schroniska przez nowego właściciela i rok później. Co za różnica!

16. Shrek

Kiedy znaleziono tego psa, nie mógł on chodzić przez liczne rany na nogach i futro pokryte błotem. Nadmiar włosów usunięto, rany wyleczono, a Shrek znalazł nowy, kochający dom.

Polub nas jeśli też uważasz, że Ci ludzie odwalili kawał dobrej roboty!

 

źródło

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu