Ten noworodek wyraźnie nie przepada za sesjami zdjęciowymi!

Ostatnio rodzice zaczęli organizować sesje zdjęciowe swoich dzieci. I podczas gdy wszyscy oczekują, że dzieci przybiorą szczęśliwe i uśmiechnięte miny, jedno dziecko postanowiło zrobić dokładnie odwrotnie i robiło tylko gniewne i zrzędliwe grymasy twarzy przez całą sesję zdjęciową, a mimo to zdjęcia są po prostu zbyt urocze.

Ta 14-dniowa dziewczynka Luna pokazała, że ​​tak naprawdę nie dba o sesje zdjęciowe i postanowiła przybrać gniewną twarz zamiast uroczej i sympatycznej. W rzeczywistości jej rodzice, Lori i Christian Muse nie byli specjalnie zaskoczeni, ponieważ Luna robiła takie miny wcześniej. Ostrzegli nawet fotografkę, że czasami może wyglądać na szaloną. Z tego, co widzimy, Luna nie jest tak naprawdę wielką fanką sesji zdjęciowych.

Mimo że Luna wyglądała na szczególnie zrzędliwą przez całą sesję, fotografka Justine Tuhy, powiedziała, że ​​Luna była spokojna podczas całej sesji. W rzeczywistości Justine mówi, że są to jedne z najlepszych dziecięcych wyrazów, jakie kiedykolwiek uchwyciła swoim aparatem.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu