Tom Cruise na nowych zdjęciach z księciem Williamem wygląda nie do poznania!

W środowy wieczór Tom Cruise był gościem VIP na londyńskiej gali charytatywnej, podczas której dołączył do księcia Williama. I chociaż wieczór był pełen blichtru i przepychu dzięki występom najważniejszych osobistości, wszystkie oczy były zwrócone na 61-letnią gwiazdę ze względu na jego zauważalnie zmieniającą się twarz.

Podczas swojego ostatniego publicznego wystąpienia gwiazda filmowa pokazała dłuższe, falujące loki i uśmiechała się do zdjęć u boku księcia Walii. Gdy tylko zdjęcia z wieczoru udostępniły media, internet zalały komentarze na temat „nierozpoznawalnego” wyglądu Cruise’a.

Wielu fanów szybko pochwaliło gwiazdę i stanęło w jego obronie. Jedna osoba napisała: „Nadal wygląda lepiej niż 80% mężczyzn w jego wieku”.

Choć wielu uważa, że aktor starzeje się z wdziękiem, inni spekulują, że przeszedł operacje i wypełniacze, przypisując je jego obecnemu wyglądowi. Jedna z osób zauważyła: „Zbyt dużo operacji, wypełniaczy, botoksu, przeszczepu włosów itp.… Nie wygląda to dobrze”.

Uważamy, że aktor „Mission Impossible” wyglądał niesamowicie przystojnie i w każdym calu przypominał elegancką gwiazdę filmową, jaką znamy.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu