Uroczy szczeniak dzieli się swoją miłością z innym psem w niespotykany sposób!

Wiemy, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, ale czy te zwierzaki potrafią się kumplować z innymi psami? Niektóre pieski mogą czuć się zagrożone przez obecność innych psów lub mogą się nawzajem nie lubić. Jednak najczęściej psy są podekscytowane tym, że mogą ze sobą przebywać, zwłaszcza gdy jest dużo innych psiaków w rodzinie. Niektóre psy okazują sobie sympatię machając ogonem i wąchając swoje pupy, ale ten pies o imieniu Archie jest o wiele bardziej wyjątkowy w sposobach okazywania swojej miłości.

Niedawno właścicielka Archiego, Jennifer Tyler postanowiła podzielić się na Facebooku ciekawym sposobem okazania uczuć swojego czworonoga. Kobieta napisała: „To Tallulah i jej „mały” brat Archie. Archie zakochał się w Tallulah w dniu, w którym się poznali. Pokazuje tę miłość poprzez siadanie na swojej czworonożnej siostrze”.

„Nazywam się Jennifer, ja i mój mąż mieszkamy w Central New York z Tallulah, Archie i naszymi pozostałymi dwoma szczeniakami: Brucem i Annie”, kobieta przedstawia swoją rodzinę. „Mamy też 2 tuziny kurczaków” – dodała.

Archie uwielbiał siadać na swojej czworonożnej siostrze Tallulah odkąd był szczeniakiem.

Tallulah czasami „odgrywa” się Archiemu i również na nim siada.

Oto cała rodzina piesków.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu