W obliczu dramatu rozwodowego ludzie zastanawiają się czy Sophie Turner zrobiła coś ze swoją twarzą!

W ciągu ostatnich kilku tygodni Sophie Turner pojawiała się na pierwszych stronach gazet z powodu nieoczekiwanego rozstania z piosenkarzem Joe Jonasem. Jednak wśród jej fanów rozgorzała dyskusja na temat czegoś innego, co zauważyli w jej wyglądzie.

Wiadomość o rozwodzie sprawiła, że wszyscy zaniemówili.

Joe Jonas (34 lata) i Sophie Turner (27 lat) właśnie rozstali się po siedmiu latach bycia razem, w tym czterech latach małżeństwa. Para, która ma dwójkę dzieci, zrzuciła na wszystkich bombę, ogłaszając rozwód. Co zaskakujące, to Joe rozpoczął proces prawny.

Okazało się, że Joe Jonas wniósł pozew o rozwód, twierdząc, że „małżeństwo między stronami zostało bezpowrotnie zerwane”. Zdecydowano jednak, że dobro małoletnich dzieci wymaga, aby strony podzieliły się władzą rodzicielską.

Według jednego ze źródeł na ich decyzję o rozwodzie wpływ miał odmienny styl życia Joe i Sophie. Źródło wspomniało, że Sophie lubi imprezować, a Joe woli zostać w domu. Ich kontrastujący styl życia przyczynił się do decyzji Joe o zakończeniu małżeństwa.

Ludzie rozmawiali i zastanawiali się, jak bardzo Sophie wygląda inaczej.

Sophie Turner była jeszcze dzieckiem, kiedy zaczęła występować w serialu i od tego czasu wyrosła na niesamowitą kobietę i mamę. Ale ostatnio ludzie na Twitterze zaczęli komentować jej wygląd.

Niektórzy myśleli, że przeszła operację plastyczną, może usunięcie tłuszczu z policzków, ponieważ jej twarz wydawała się szczuplejsza. Plotki te zaczęły się w 2022 roku i trwały do 2023, a fani dzielili się swoimi przemyśleniami w Internecie. Niektórzy twierdzili, że rzekomy zabieg postarzał ją, inni woleli, żeby miała pełniejsze policzki.

Z drugiej strony niektórzy uważali, że zmiana Sophie wynikała po prostu z starzenia się i utraty wagi. Twierdzili, że jej twarz w naturalny sposób wyszczupliła się, nadając jej wyraźniejsze kości policzkowe. W jednym z tweetów podsumowano ten punkt widzenia: „Sophie Turner zawsze była chuda. Kiedy została przedstawiona światu, była jeszcze DZIECKIEM z tłuszczykiem na policzkach. Teraz jest kobietą, która przeszła okres dojrzewania, ciążę i wszystkie związane z tym zmiany w ciele. Dlaczego zakładasz, że usunęła tłuszcz z policzków?”

Zanim stała się silną kobietą, jaką jest dzisiaj, nie mogła zaakceptować swojej urody.

Wielu fanów uwielbia Sophie za to, kim jest, niezależnie od wszelkich dostrzegalnych zmian. Jednak w przeszłości Turner przyznała, że niełatwo jej było poradzić sobie z tym, jak ludzie w Internecie krytykowali jej wygląd, zwłaszcza gdy była młodsza. Bardzo ją poruszyły komentarze na temat jej wagi i skóry.

Tym samym w 2022 roku Turner zrobiła sobie przerwę od Instagrama i próbowała zdystansować się od mediów społecznościowych. Okazało się, że było to dobre posunięcie dla jej spokoju ducha.

Jednak w miarę upływu lat Turner zaczęła czuć się coraz pewniej. Otrzymała pomocną radę od swojej starszej szwagierki, Priyanki Chopry, która powiedziała jej, że aby uzyskać od ludzi oczekiwaną reakcję, musi śmiało wejść do pokoju i zachowywać się, jakby to miejsce było jej własnością.

Podziękowała także swojemu byłemu mężowi, Jonasowi, za to, że pomógł jej przetrwać naprawdę trudne chwile. Kiedy się poznali, zmagała się z problemami psychicznymi i Jonas jasno to wyjaśnił – nie mógłby być z nią, gdyby najpierw nie pokochała siebie. Powiedział jej: „Nie wyobrażam sobie, żebyś kochała mnie bardziej niż siebie”.

Jednak w trakcie całej tej rozmowy warto pamiętać o znaczeniu miłości własnej i akceptowania naszego naturalnego „ja”. Niezależnie od tego, czy Sophie miała jakieś zabiegi, najważniejsze jest to, że czuje się dobrze i pewnie we własnej skórze. Dlatego Turner jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale także wzorem do naśladowania, jeśli chodzi o pozostawanie wiernym sobie w obliczu opinii publicznej.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu