Zabłąkany kot z szydełkowanymi uszami w końcu znalazł stały dom!

Nie tak często zatrzymujemy się na chwilę i doceniamy piękno świata, w którym żyjemy. W końcu dlaczego powinniśmy – myślimy, że wiemy już, jak wygląda nasze sąsiedztwo, dom, pies lub kot , więc po co przystać, gdy każda sekunda jest tak cenna. Być może dlatego tak bardzo zwracają naszą uwagę zwierzęta o wyraźnych cechach (niezależnie od tego, czy są spowodowane genetyką, czy serią niefortunnych zdarzeń). Cóż, przynajmniej ten kot jest z pewnością jednym z tych słodziaków, które przyciągają uwagę z tego powodu. Ta kotka utraciła uszy z powodów medycznych, ale na szczęście miała troskliwych ludzi, którzy byli na tyle mili, że stworzyli jej nowy zestaw szydełkowanych uszu jako zamiennik.

Ta ślicznotka nazywa się Lady i musiała mieć usunięte uszy z powodu ciężkich przewlekłych infekcji i krwiaków. Mimo to ratownicy z Dane County Humane Society powiedzieli, że prawdopodobnie lepiej słyszy teraz, ponieważ przewlekłe infekcje spowodowały, że ucho zewnętrzne blokowało wejścia do kanałów usznych. Co więcej, jej sytuacja poprawiła się jeszcze bardziej, gdy Ash Collins z DCHS szydełkował dla niej zamienną parą. Może to jeden z powodów, dla których została adoptowana następnego dnia po opublikowaniu na Facebooku jej zdjęcia!

Mimo że usunięto jej uszy, Lady jest nadal bardzo szczęśliwym kotem i nigdy nie powstrzymuje się od przytulania się do wszystkich, których spotka. Ratownicy z DCHS powiedzieli, że nie byli pewni, jak się czuje wśród innych zwierząt, ponieważ jest zbłąkana, ale to nie powstrzymało jej przed znalezieniem stałego domu w mgnieniu oka!

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu