Zobacz co kobiety potrafią zrobić sobie ze stopami, aby wyglądać piękniej… serio?

Każdy chce wyglądać doskonale, a świat oszalał na punkcie operacji plastycznych. Korzystają z nich zwłaszcza ludzie, którzy nie mają co zrobić z pieniędzmi, wymyślając coraz to nowe części ciała do ulepszenia. Bogaci ludzie nie chcą pogodzić się ze swoimi mankamentami, nawet kiedy są bardzo małe. Część ciała, która kiedyś stanowiła wadę, po ingerencji chirurga może stać się powodem do dumy. Coraz większą popularność zyskuje zabieg zwany Cinderella (Kopciuszek). Polega on między innymi na skórceniu palców czy zlikwidowaniu innych niedoskonałości. Sprawia to, że stopy lepiej wyglądają na wysokich obcasach.

Zazwyczaj kobiety kochają kupować nowe buty, ale nie 30-letnia Paulina Charlikovska, która wynajdowała różne wymówki, aby tylko nie iść na zakupy z przyjaciółkami.

Paulina była przekonana, że jej palce u stóp są zbyt długie, dlatego kiedy dowiedziała się o operacji Kopciuszek, nie czekała długo z decyzją o naprawieniu swojego mankamentu.

Stopy kobiety zaraz po operacji, która kosztowała 4500 funtów. Drugi i trzeci palec został skrócony o centymetr.

41-letnia Sonia Ferguson miała kompleks na punkcie wystającej kości dużego palca.

Na powyższym zdjęciu widać na czym polegała jej frustracja.

Zdjęcie prawej nogi kobiety po operacji. Operacje na lewej i prawej stopie zostały wykonane z odstępem czasowym.

I efekt. Sonia była bardzo zadowolona z efektu operacji.

Niestety, nie wszystkie operacje plastyczne kończą się powodzeniem. 37-letnia Daniela, skarżyła, że jej palce są zagięte jak haki. Zazwyczaj te palce są uzyskiwane, kiedy ludzie noszą buty bardziej mniejsze niż powinni.

Stopy kobiety bezpośrednio po operacji. Skrócono palce oraz spróbowano rozprostować kości. Daniela zdała sobie jednak sprawę, że coś jest nie tak, ponieważ odczuła rozdzierający ból.

Kiedy szwy zostały usunięte, kobieta prawie zemdlała z bólu, nie mogła chodzić. Niemal cały rok Daniela musiała nosić większe buty. Operacja spowodowała, że palce nie mogły dotykać podłogi, trzymały inny kąt, zyskały niespotykaną sztywność zginania. W rezultacie Daniela już nigdy nie będzie mogła nosić szpilek.

Bądź ostrożny w podejmowaniu decyzji w sprawie poważnej operacji plastycznej. Myślę, że nie warto ryzykować swojego zdrowia dla dobra wątpliwej urody.

źródło

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu