Ten pies z unikalnym umaszczeniem podbija Internet!

Internet uwielbia zwierzęta i z radością wita w społeczności nową wyjątkową postać, która jeszcze nie ukradła wielu serc. Dwuletni pies z Tajlandii o imieniu Lucky ma bardzo charakterystyczne cechy, które zdecydowanie go wyróżniają, pozostawiając ludzi w zdziwieniu, czy to Photoshop, czy prawdziwy pies. Z Lucky masz szczęście, że dostałeś dwa w jednym. Jego pyszczek wygląda jak dwie zupełnie różne osobowości – zwykła mieszanka Chihuahua i jeden złoczyńca Jamesa Bonda – zmieszane razem!

„Widziałam post na Facebooku, który mówił, że Lucky musi znaleźć nowy dom.” – powiedziała nowa właścicielka psa, Charice Fca Cha. „Kiedy zobaczyłam jego twarz, od razu wiedziałam, że go chcę, więc skontaktowałam się z właścicielem, aby go adoptować. Byłam zaskoczona jego wyglądem, ale myślałam, że jest idealny i bardzo wyjątkowy!”

Kiedy 29-letnia Charice przyjęła Lucky, nie mogła sobie wyobrazić, że zdjęcie uroczego nowego członka rodziny, który udostępniła społeczności właścicieli psów na Facebooku, zdobędzie aż 11 000 polubień i ponad 600 komentarzy. Ale możemy całkowicie zrozumieć, dlaczego. Jedno oko Lucky’ego jest jasnoniebieskie i wbija się w twoją duszę, a drugie brązowe, z uniesioną brwią, co sprawia, że ​​wygląda, jakby albo cię osądzał, albo poważnie rozważał podbicie świata. I pomimo powszechnej opinii – bajeczna brew nie została narysowana permanentnym markerem.

„Niektórzy ludzie nie wierzą, że to jego prawdziwa brew, myślą, że użyłam długopisu, aby to narysować lub zrobić mu sesję zdjęciową. Rozumiem, że trudno uwierzyć, że pies może mieć idealną brew, a co więcej, ponad niebieskim okiem.” – powiedziała Charice. Pomimo dziwnego wyglądu Lucky jest bardzo zdrowym psem. Z powodu jego rzadkiej choroby zwanej heterochromią ludzie wciąż zastanawiają się, czy rzeczywiście widzi, ale Charice potwierdziła, że ​​nie jest ślepy i wszystko widzi wyraźnie.

Lucky wciąż przyzwyczaja się do nowego domu i uczy się okazywać swoją miłość i akceptować ją od innych. „Jest bardzo psotny, nadmiernie nerwowy, boi się jakichkolwiek dźwięków i ludzi i jest nieco agresywny, ale wiem, że dzieje się tak, ponieważ nigdy nie spotkał innych psów ani innych ludzi.” -Charice podzieliła się do tej pory swoimi doświadczeniami. „Czasami gryzie Harry’ego, mojego drugiego psa. Planuję wysłać go na szkolenie, żeby nauczył się być towarzyskim. Poza tym jest bardzo przytulny, zabawny, inteligentny i słucha moich komend… czasami.”

Po nieoczekiwanej uwadze z całego świata Charice nie miała innego wyjścia, jak założyć konta w mediach społecznościowych, aby Lucky mógł dzielić się krótkimi fragmentami swojego codziennego życia z całym światem. I wszyscy możemy się zgodzić, że Lucky ma wszystko, aby stać się gwiazdą. Ludzie już tworzą różne scenariusze niezwykłego wyglądu Lucky’ego i jest to przezabawne!

Instagram: @luckiry

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu