Joe Jonas składa pozew o rozwód z Sophie Turner, a powód jest bolesny!

Joe Jonas (34 l) i Sophie Turner (27 l) kończą swoje małżeństwo po 7 latach spędzonych razem i 4 latach jako mąż i żona. Para, która ma dwójkę dzieci, zaskoczyła wszystkich ogłoszeniem rozwodu. To Joe zainicjował proces prawny i ujawniono prawdziwy powód jego decyzji.

Joe jako pierwszy przejął inicjatywę i zainteresował się Sophią.

Ich romans zaczął się, gdy Joe napisał wiadomość prywatną do Sophie na Instagramie. Turner powiedziała: „Mieliśmy wielu wspólnych znajomych. I od dawna próbowali nas sobie przedstawić. Któregoś pięknego dnia napisał do mnie bezpośrednio, niespodziewanie.”

Po kilku latach ich związku aktorka „Gry o tron” powiedziała: „Teraz moje szczęście w dużej mierze wynika z bycia z osobą, w której się zakochałam, która kocha mnie bardziej niż siebie i która chce zobaczyć, jak odnajduję własne szczęście.”

W 2018 roku Turner i Jonas zerwali na jeden dzień.

Zanim para pobrała się w Vegas, Turner przyznała, że ona i Jonas mieli krótkie rozstanie, trwające tylko jeden dzień. Powiedziała: „To był najgorszy dzień w naszym życiu. Na chwilę oboje stchórzyliśmy, a 24 godziny później oboje powiedzieliśmy: nieważne.”

Para ma dwie córki – 3-letnią Willę i młodszą, urodzoną w 2022 roku, której imię wciąż nie jest znane opinii publicznej.

Plotka stała się rzeczywistością.

Joe Jonas wywołał pogłoski o rozwodzie z Sophie Turner we wrześniu 2023 roku, kiedy doniesienia wskazywały, że konsultuje się z dwoma prawnikami zajmującymi się rozwodami. Nie było żadnych dowodów na ich faktyczną separację, ale media rozpowszechniły tę wiadomość po tym, jak kilka razy przyłapano piosenkarza bez obrączki.

Wydawało się, że Jonas zaprzecza tym spekulacjom, publikując zdjęcie, na którym ma na sobie obrączkę – prawdopodobnie w ten sposób chciał uciszyć niekontrolowane plotki.

Kilka dni później potwierdzono, że Joe Jonas złożył pozew o rozwód, powołując się na to, że małżeństwo między stronami zostało nieodwracalnie zerwane oraz że ich dwie córki mieszkają z Jonasem w Miami i innych miejscach w USA, ale dobro małoletnich dzieci wymaga, aby strony podzieliły się władzą rodzicielską.

Jedno ze źródeł twierdziło, że Sophie Turner lubi imprezować, a Joe lubi zostawać w domu. Prowadzą bardzo odmienny styl życia i to podobno przyczyniło się do decyzji Jonasa o rozwodzie.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu