Kreatywny tata tworzy urocze ilustracje na bazie najlepszych powiedzonek swojej 5-letniej córeczki.

Martin i Michelle Bruckner to para grafików z Omahy, których spotkało niezwykłe szczęście, ponieważ od pięciu lat wychowują główne źródło swoich codziennych inspiracji – małą Harper Grace. Ich kreatywna córeczka jest istną fabryką intrygujących cytatów, które jej kochający tata chętnie wykorzystuje jako bazę swoich ilustracji. Powstała w ten sposób seria barwnych komiksów nosi tytuł „Spaghetti Toes”. Prace Brucknera nie tylko bawią i inspirują do nieszablonowego myślenia, ale także pozwalają nam przypomnieć sobie o tym, że w każdym, niezależnie od wieku, nadal tkwi jego wewnętrzne dziecko!

„Córka: Tatusiu, zadziałało! Zadziałało! Tak bardzo modliłam się o zamieć śnieżną, żebyś mógł z nami dzisiaj zostać w domu!
Tata: To bardzo miłe z twojej strony, kochanie, ale niekoniecznie powinnaś się o to prosić Boga.
Córka: Nie modliłam się do Boga, tylko do Elsy.”

„Czy to lustro, czy… droga na zewnątrz?”

„Nie jesteś kobietą, mamo. Jesteś superkobietą. Ja też nią jestem.”

„Kiedy kogoś kochasz, to tak, jakby twoje serce dotykało jego serca.”

„Powinniśmy kochać wszystkich ludzi. Każdego koloru. Różowych, brzoskwiniowych, brązowych, niebieskich, fioletowych. No dobra, nie ma niebieskich ani fioletowych. Chociaż właściwie są, kiedy się duszą.”

„Tatusiu, narysujesz mi małego narwala na tle nieba? Może mieć mały kapelusik? Może to być w nocy? I żeby padało? Myślę, że to niezbyt smutne, ale też nie do końca radosne.”

„Mamusiu, zamierzam nosić na sobie tabliczkę z napisem ‘wyjdziesz za mnie?’. Będę tak chodzić, dopóki ktoś nie powie ‘tak’.”

„Na górze jest duch. Muszę użyć tej szpachelki, żeby dać mu klapsa.”

„- Mamusiu, mogę kilka tych nowych krakersów ‘chick-spits’ (ang. kurza plwocina)?
– Masz na myśli Ritz Bitz?
– To tak się nazywają? Dziwnie.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu