„Linie lotnicze powinny mieć większe siedzenia” – żąda krągła kobieta!

Krągła osobowość mediów społecznościowych jest zła na linie lotnicze i prosi je o utworzenie większych siedzeń, ponieważ jej pupa nie mieści się w nich wygodnie. Opublikowała film pokazujący wyzwania, przed którymi stoi w samolocie i szybko stała się viralem.

Instagram: @graciebon

26-letnia Gracie Bon z Panamy zamieściła na Instagramie film, w którym podkreśla trudności, jakie napotyka podczas lotów jako kobieta plus-size.

Na nagraniu widać, jak się dąsa, próbując zapiąć pasy bezpieczeństwa w samolocie. Później spaceruje po lotnisku, uśmiechając się i eksponując swoją figurę. Panamska influencerka wyraziła swoją opinię, mówiąc: „Samoloty powinny mieć większe siedzenia”.

Bon wyjaśniła dalej: „Więc dzisiaj miałam lot i nawet gdybym leciała pierwszą klasą, nie zmieściłabym się w samolocie, więc jest to petycja do wszystkich linii lotniczych, aby duże dziewczyny takie jak ja mogły latać”.

Modelka upierała się, że to nie jej wina, że ma duży tyłek i poprosiła linię lotniczą, aby wzięła to pod uwagę przy wyborze rozmiaru siedzeń, mówiąc: „Proszę, po prostu zwiększcie je”.

Chociaż wideo Gracie na Instagramie zyskało uwagę, gromadząc ponad 81 tys. polubień, znaczna liczba osób nie zgodziła się z jej punktem widzenia i wyraziła swoje opinie.

Jedna osoba napisała: „Kup dwa miejsca zamiast jednego – najwyraźniej masz mnóstwo pieniędzy, żeby sobie na nie pozwolić.” Inny internauta skomentował: „Czyja to wina? Nikt cię nie zmuszał do operacji.”

Wielu fanów szybko wsparło influencerkę. Jedna osoba napisała: „Zgadza się. Zdecydowanie potrzebuję większego siedzenia i pasa bezpieczeństwa, który nie ma tak twardej klamry.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu