Kategorie: Rozrywka

Mama podróżuje klasą biznesową, a dziecko zostawia w klasie ekonomicznej wywołując debatę w Internecie!

Ellis Cochlin znalazła się ostatnio w centrum gorącej debaty internetowej. Podzieliła się swoją decyzją o podróżowaniu samolotem pierwszą klasą i pozostawieniu 11-miesięcznego dziecka i chłopaka w klasie ekonomicznej. Klip Cochlin na TikToku, dokumentujący jej solowe doświadczenie na najwyższym poziomie, wzbudził duże zainteresowanie, zarówno pochwały, jak i krytykę.

Okazja, która zdarza się raz w życiu

W filmie Cochlin szczerze kwestionuje, czy nie miała racji, decydując się na korzystanie z luksusu pierwszej klasy, podczas gdy jej chłopak Rob i ich córka Prim pozostali w ekonomicznej. Wyraziła chęć rzadkiego oderwania się od wyzwań długodystansowych podróży z niemowlęciem, podkreślając, jak trudno jest poradzić sobie z samodzielnymi lotami z małym dzieckiem.

Dla Cochlin pokusa lotu bez dziecka była nie do odparcia. Rozsiadając się w swojej przestronnej kapsule biznesowej, cieszyła się możliwością relaksu i rozkoszowania się wygodą podróży pierwszą klasą, delektując się wyśmienitymi posiłkami i odprężającymi udogodnieniami, takimi jak gorące ręczniki. Jej decyzja wywołała jednak podzielone zdania wśród widzów.

Spotkała się z krytyką.

Krytycy argumentowali, że wybór Cochlin był samolubny i bezmyślny, sugerując, że obowiązki rodzicielskie powinny być równo dzielone między partnerami, zwłaszcza podczas podróży. Niektórzy zwracali uwagę na potencjalne niebezpieczeństwa pozostawienia dziecka bez opieki na siedzeniu samolotu, podkreślając obawy związane z turbulencjami i dostępnością maski tlenowej.

Ale i ona była chwalona.

Niektórzy potępili decyzję Cochlin, inni pochwalili ją za priorytetowe traktowanie samoopieki i uznanie wyzwań związanych z samotnym rodzicielstwem. Zwolennicy pochwalili ją za uznanie chęci Roba do dzielenia się obowiązkami rodzicielskimi i za zrobienie zasłużonej przerwy po przejęciu większości obowiązków związanych z opieką nad dziećmi.

Ellis nie żałuje swojej decyzji.

Pomimo ostrej reakcji Cochlin broniła swoich działań, twierdząc nawet, że lot bez dziecka był jak muzyka dla jej uszu. Wyjaśniła również, że Rob chętnie zaoferował jej szansę na bezstresowy lot, ponieważ bardzo chciał po raz pierwszy doświadczyć latania z córką. Podkreśliła także ich odmienne priorytety w zakresie wydatków – Rob wolał inwestować w doświadczenia kulinarne, ona zaś preferowała luksusowe podróże.

Ostatecznie doświadczenie Cochlin podkreśla złożoność współczesnego rodzicielstwa i znaczenie dbania o siebie. Chociaż opinie na temat jej działań mogą się różnić, jej historia skłania nas do refleksji nad równowagą między osobistymi pobłażliwościami a obowiązkami rodzinnymi.

Reklama
Share
Tagi: rodzinaswiat

Najnowsze

6 szkodliwych rzeczy, które rodzice nieumyślnie robią swoim dzieciom!

Rodzicom zawsze leży na sercu dobro swoich dzieci, ale czasami nieumyślnie angażują się w zachowania,…

1 minutę temu

24-letnia córka Johna Travolty dołącza do niego na czerwonym dywanie!

John Travolta przybył na czerwony dywan wraz ze swoją córką Ellą Bleu, która dołączyła do…

6 godzin temu

30 nowych rzeźb znanych postaci i innych rzeczy wykonanych z ołówka!

Mikrorzeźby wykonane przez Salavata Fidai to unikalne dzieła wyrzeźbione w grafitach ołówkowych.

20 godzin temu

Pilot rejestruje burze i inne zmieniające się warunki pogodowe ze swojego kokpitu!

Jeśli należysz do osób, które podczas podróży samolotem zawsze wybierają miejsce przy oknie i pragną…

20 godzin temu

Paris Hilton wreszcie pokazała twarz swojej córki – ludzie zauważają to samo!

Paris Hilton w końcu pokazała światu uroczą twarz swojej córki. 43-letnia osobistość w końcu ujawniła…

24 godziny temu

17 zdjęć, które dowodzą, że czas może zrobić kolosalną różnicę!

Czas ma moc zmieniania wszystkiego wokół nas. To sprawia, że jesteśmy świadkami starzenia się naszych…

24 godziny temu