Poznajcie Marnie, psa z prawie 2 milionami obserwujących osób na instagramie!

Nietrudno argumentować, że zwierzęta są prawdopodobnie najbardziej ulubioną rozrywką wszystkich internautów. Zwłaszcza urocze koty i psy o wyjątkowych wyrazach twarzy lub po prostu będące zabawne, jak na przykład Grumpy Cat. Jednym z takich zwierząt, uwielbianym przez Internet, jest Marnie, absolutnie uroczy starszy pies o śmiesznym wyrazie twarzy.

Marnie zawsze ma język na wierzchu i wygląda młodzieńczo jak na swój pełnoletni wiek, pełne 18 lat! Inną charakterystyczną cechą Marnie jest stałe pochylenie głowy w lewo, które jest wynikiem choroby przedsionkowej. Ten uroczy starszy pies ma prawie 2 miliony obserwujących na Instagramie i jest uwielbiany przez wielu.

Jej właścicielka wykorzystuje popularność Marnie, by opowiadać się za adopcją starszych psów. „Psy ratownicze seniorów są znane z tego, że są szczególnie wdzięczne i lojalne wobec swoich nowych właścicieli za to, że dają im drugą szansę na życie, a Marnie żyje każdego dnia, pokazując tę ​​radość i wdzięczność”, wyjaśnia na swojej stronie internetowej właścicielka Marnie. Stwierdza także, że Marnie jest najpopularniejszym psem ratunkowym na Instagramie. „Jeśli zobaczysz ją na ulicach Nowego Jorku, powiedz cześć”.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu