Tish Cyrus oskarżona o „kradzież” męża swojej córce Noah – reakcja Miley jest zdumiewająca!

W sierpniu Tish Cyrus, matka Miley Cyrus, wyszła za mąż za aktora z „Skazanego na śmierć”, Dominica Purcella. Z ostatnich doniesień wynika, że przed ślubem z Tish Purcell miał romans z młodszą siostrą Miley, Noah. Od tego czasu Miley nieoczekiwanie skomentowała tę skomplikowaną sytuację dotyczącą jej matki i siostry.

Bliskie źródło ujawniło, że 24-letni Noah „poczuła się urażona”, gdy jej 56-letnia mama wyszła za mąż za Dominica Purcella (54 lata), biorąc pod uwagę, że była z nim w związku.

Źródło wyjaśniło: „Noah i Dominic widywali się jako zwykli kochankowie, z przerwami. Przestali się widywać i wtedy Tish coś zaczęła.” Źródło dodało: „Tish wiedziała, że spotykał się z Noah”.

Chociaż Noah i Purcell zakończyli swój związek, zanim zaczął spotykać się z Tish, źródło zauważyło: „Tish nigdy nie dała Noah szansy na rozmowę o tym wszystkim przed ślubem”.

Osoba mająca dostęp do informacji poufnych twierdziła, że Noah była „bardzo zrozpaczona faktem, że Tish ukradła jej Dominika”.

Według ekskluzywnego źródła bliskiego gwiazdy Miley Cyrus nie była świadoma żadnego rzekomego „dramatu” z udziałem jej młodszej siostry Noah, matki Tish i nowego męża Tish, Dominica Purcella.

Znawca zauważył: „Miley nie miała pojęcia o dramacie z Dominiciem. Nie mam pojęcia. Skonfrontowała się w tej sprawie z mamą. Uważa, że to dziwna sytuacja, ale kocha swoją mamę i chce, żeby była szczęśliwa.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu