10 najzabawniejszych postów kobiet, jakie zagościły na Twitterze w 2017 roku.

Minęło zaledwie pół roku z kawałkiem, a w sieci już pojawiają się podsumowania największych internetowych hitów 2017 roku. Wszystko za sprawą ich przytłaczającej ilości – nie chcemy przecież, żeby umknęło nam coś wyjątkowo zabawnego. Każdego dnia na Twitterze pojawiają się setki wartych uwagi postów, a najlepsze z nich potrafią zapisać się z naszej pamięci na znacznie dłużej niż przeciętne treści. Przedstawiamy najzabawniejsze tweety kobiet, które do dziś wywołują uśmiechy na twarzach niezliczonej liczby internautów.

1.

„Kiedy mężczyzna mówi mi, że poszukuje ‘prawdziwej kobiety’, uciekam w popłochu, ponieważ w rzeczywistości składam się z trzech sówek ubranych w płaszcz przeciwdeszczowy, a on nie może się o tym dowiedzieć.”

2.

„’Czy kobiety lubią być napastowane seksualnie? Mężczyźni biorący udział w nowym sondażu odpowiadają, że tak.’ – Czy mężczyźni lubią być kopani w krocze? Kobiety, którym pokazano ten nagłówek, mówią, że tak.”

Reklama

3.

„(wprowadź hasło)
SuperMan
(hasło niewystarczająco silne)
WonderWoman”

4.

„Ucho mojego psa doskonale przedstawi fryzjerowi wizję plażowych fal z karmelowymi pasemkami.”

5.

„’Światełko w środku jest zepsute, ale nadal działa.’ – Nigdy dotąd nie mogłam tak skutecznie porównać mojego życia do automatu z przekąskami.”

6.

„’mrożony Hiszpan’ – Mama właśnie wysłała mi zdjęcie taty.”

Reklama

7.

„W jaki sposób Mała Syrenka odróżnia stworzenia, które są jej przyjaciółmi, od tych, które są jej stanikiem?”

8.

„Muszę wiedzieć, dlaczego wszyscy twierdzą, że można zaoszczędzić pieniądze, przynosząc drugie śniadanie do pracy. Jest 9:43 i już je zjadłam, teraz muszę kupić kolejne.”

9.

„Mój dentysta poprosił asystenta o ssanie (urządzenie usuwające płyn z moich ust), ale myślałam, że mówi do mnie, więc zaczęłam ssać jego palec. Jestem upokorzona.”

10.

„Grupa docelowa. To z pewnością powinno ominąć jedną grupę – kobiety.”

Reklama
Chcesz więcej?