10 użytkowników Tindera, którzy zaciekawili internautów swoimi profilami.

Zdaje Ci się, że Tinder przynajmniej kilkukrotnie zwiększa Twoje szanse na odnalezienie wymarzonej drugiej połówki? To zależy przede wszystkim od tego, o czym tak naprawdę marzysz. Jeżeli poszukujesz szalonego partnera z dystansem do siebie, który zapewni Ci stałe źródło rozrywki – możesz mieć rację. Aplikacja randkowa pozwala przebierać w profilach „interesujących” użytkowników, którzy za wszelką cenę starają się zwrócić na siebie uwagę – niekoniecznie w zachęcający sposób. Który z poniższych profili zmotywowałby Cię do nawiązania bliższej znajomości z oryginalnie reklamującą się osobą?

1.

„Właściwie mam ponad 2 tysiące lat. Nie wiem, dlaczego tu jest napisane, że 21, lol.
Wady: (tylko) raz zostałem przybity.
Zalety: oddałbym za Ciebie życie, jestem Ci oddany.
Mój ojciec to też niezła szycha…
Przesuń w prawo, jeżeli chcesz poczuć w sobie Jezusa.”

2.

„Jeżeli poszukujesz dziewczyny z osobowością, to jesteś szczęściarzem, bo ja mam ich kilka.
Nie słuchaj jej.”

Reklama

3.

„Mam 157 cm wzrostu.
Chcę z Tobą robić dorosłe rzeczy…
(szepcze) podatki
(lekko dyszy) spłacanie kredytu
(jęczy) upewnianie się, że zgasiliśmy wszystkie światła, bo rachunek za elektryczność wyniósł w tym miesiącu 300 dolarów.”

4.

„Lubię długie spacery po plaży z moją dziewczyną, dopóki LSD działa, potem uświadamiam sobie, że po prostu ciągnę za sobą kradzionego manekina dookoła parkingu Wendy’s.”

5.

„Jedyny powód, dla którego chcę mieć chłopaka, jest taki, że kiedy śpiewam ‘Fergalicious’, jest tam fragment: ‘Chodzę na siłownię, aby pozostać w formie, on jest tego świadkiem’ – wtedy chcę na niego wskazać, żeby zrobił ‘wooOOH’. Na razie sama muszę robić obie partie i strasznie mnie to stresuje, bo po ‘wooOOH’ muszę znowu wrócić do rapowania, a to trudniejsze niż myślicie.”

6.

„Nigdy nie musisz martwić się o to, że od Ciebie odejdę.”

Reklama

7.

„Kiedyś zgubiłem na imprezie zegarek. Godzinę później zobaczyłem, że jakiś koleś go depcze, napastując jakąś kobietę. Wkurzony, natychmiast wkroczyłem do akcji, walnąłem go i złamałem mu nos. Nikt nie robi przy mnie takich rzeczy ani kobiecie, ani mojemu zegarkowi.”

8.

„Słyszałam, że lubisz złe dziewczynki? Ja jestem zła we wszystkim, za co się wezmę.”

9.

„Jestem Tajką, więc jeżeli wyślesz mi zdjęcie swojego penisa, ja mogę odesłać ci zdjęcie mojego.”

10.

„Transakcja wiązana.”

Reklama
Chcesz więcej?