13 osób, które wybrały przezroczyste namioty i całkowicie zanurzyły się w pięknie natury!

Czy jest lepsze miejsce na nocleg niż hotel pięciogwiazdkowy? Camping oznacza, że ​​zostawiasz telewizor, gry wideo i większość stresu w domu, znajdując komfort w naturze. Niedawny trend na Instagramie upowszechnia sposób, aby uczynić to doświadczenie jeszcze bardziej wciągającym. Nazywa się to przezroczystym kempingiem, a wszystko dotyczy pięknej okolicy.

Oprócz wyspecjalizowanych namiotów ludzie przesyłają także zdjęcia, które chłodzą się w namiotach po wyczerpującej wędrówce lub długiej kąpieli, bez góry i zamków błyskawicznych. Nie będziesz w stanie tego zrobić w deszczu lub przy silnym wietrze, ale jeśli pogoda jest odpowiednia i po prostu musisz dobrze odpocząć, dlaczego nie cieszyć się widokiem? Zakładając, że komary nie stanowią problemu, oczywiście. Ale nie wszystkie miejsca mają miliony insektów.

Ale camping ma znacznie więcej niż zapierające dech w piersiach krajobrazy. Kiedy jesteś na wolności, możesz nauczyć się rozwiązywać wiele problemów. Każdy musi nauczyć się, jak właściwie rozbić namiot, rozpalić ogień i nie zgubić w lesie podczas zbierania drewna. Inne czynności biwakowe, takie jak wędkarstwo, piesze wędrówki lub spływy kajakowe, również wymagają umiejętności rozwiązywania problemów.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu