18 zabawnie realistycznych obrazków, autorstwa hiszpańskiego artysty!

Nacho Diaz jest hiszpańskim artystą, którego prace nigdy nie zawodzą i zawsze wywołują uśmiechy na twarzach odbiorców. Nie ma nikogo innego, kto widzi świat tak, jak Diaz – od łagodnej strony do mrocznej, po dziwaczne i dowcipne ilustracje, ten artysta z pewnością zauważa każdy szczegół naszego codziennego życia.

Tym razem wziął zwykłe przedmioty i stworzył ilustracje „przed i po”, które są niewiarygodnie prawdziwe. „Lubię pokazywać zwykłą codzienność na moich ilustracjach.” – powiedział Nacho. :Zacząłem od prostego pomysłu – przed i po kawie. Podobnie jak większość moich projektów. Podczas pracy nad nim szybko zrozumiałem, że jest dużo zabawy w porównaniach „przed i po” różnych kwestii naszego życia. Jeśli chodzi o sedno pomysłu, lubię szukać podobieństw między ludźmi i przedmiotami, zwierzętami i jedzeniem. Korzystając z elementów, które wszyscy znamy w sytuacjach, w których wszyscy żyjemy, myślę, że jestem w stanie nawiązać kontakt z ludźmi i sprawić, żeby się uśmiechali.”

Artysta twierdzi, że jego wolność twórcza wzrosła po zdobyciu tak dużej uwagi na mediach społecznościowych. W chwili obecnej Diaz ma ponad 100 000 obserwujących na Instagramie i według niego: „Kiedy jesteś początkującym artystą, przez większość czasu musisz dostosować się do wymagań widzów, ale mając tak wielu fanów, czuję, że jestem w stanie pracować nad pomysłami, które naprawdę lubię i myślę, że to poczucie wolności pomogło mi również poprawić jakość mojej pracy.”

Jeśli chodzi o plany na przyszłość, Diaz planuje kontynuować swoją serię „Przed i po”, a nawet opublikować ją całą w książce!

1. Przed i po zrobieniu selfie

2. Przed i po zrobieniu sobie makijażu

3. Przed i po wizycie u babci

4. Przed i po skorzystaniu z toalety

5. Przed i po okresie dojrzewania

Reklama

6. Przed i po drzemce

7. Przed i po wypiciu kawy

8. Przed i po studiach

9. Przed i po dniu na plaży

10. Przed i po prysznicu

11. Przed i po wypłacie

Reklama

12. Przed i po meksykańskim jedzeniu

13. Przed i po zrobieniu sobie makijażu

14. Przed i po goleniu

15. Przed i po wypiciu kawy

16. Przed i po Świętach

17. Przed i po diecie

18. Przed i po treningu

Reklama
Chcesz więcej?