22 przypadki, gdy klienci IKEA zauważyli w sklepach pluszowego rekina „robiącego ludzkie rzeczy”!

IKEA po raz pierwszy zaczęła sprzedawać Blåhaj (Blaha) kilka lat temu, ale niedawno została przekonana do ponownego udostępnienia pluszowego rekina po tym, jak fani poprosili o jego powrót. Od tego czasu przyjazna zabawka pojawiła się w niezliczonych postach w mediach społecznościowych, a niektórzy nawet stworzyli osobne konta na Instagramie dla swojego pluszowego kumpla.

Ale szwedzka marka mebli miała więcej planów dla Blåhaj. Zabawka właśnie stała się częścią kampanii „Let’s Play!”. Podkreślając, że dom może być także placem zabaw, pracownicy IKEA spędzili prawie dwa miesiące, pokazując, że każdy może wbudować zabawę w każdy dzień i może to być „dziecinnie proste!” Oczywiście ukochany Blåhaj otrzymał ważną rolę w kampanii.

„Zamiast jednego placu zabaw dla dzieci, posypaliśmy nasze sklepy kilkoma specjalnymi zajęciami dla dzieci podczas Let’s play!” – napisali pracownicy IKEA w oświadczeniu. „Jednym z nich jest Shark Trails, zabawne poszukiwanie skarbów, w którym nasza miękka zabawka BLÅHAJ – i wersja małego rekina z limitowanej edycji – są ukryte w całym sklepie. Więc chwyć mapę i odznacz na niej znak za każdym razem, gdy zobaczysz jedną z tych kultowych pluszowych zabawek.”

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu