30 zdjęć kobiet w sukienkach, uchwycone w najbardziej magicznych miejscach!

Kristina Makeeva to uzdolniona rosyjska fotografka, która uwiecznia kobiety w sukienkach na tle pięknych krajobrazów na całym świecie. „Lubię fotografować wszystko, co mnie ekscytuje.” – powiedziała fotografka. „Sukienki i trzepotliwe tkaniny to z pewnością osobna forma sztuki. W połączeniu z podróżowaniem i pięknymi zakątkami planety dają mi one zupełnie nowy świat, w którym jest dużo radości i szczęścia. Wraz z podróżami do tkanin i sukienek dodano narodowe tradycje krajów, które odwiedzam.”

„Na przykład w projekcie z trzepotliwymi tkaninami niedawno zauważyłem azjatycki smak.” – dodaje Kristina. „Na przykład w wielu chińskich lub japońskich opowieściach są dziewczyny z tkaninami fruwającymi na wietrze. Najprostszym przykładem jest prawdopodobnie japońskie anime naszego dzieciństwa – Czarodziejka z Księżyca, Opowieści z Ziemiomorza.”

„Zdjęcia kobiet, sukienek i natury. To jest magia chwili. Jak przygotowujemy się do takiej sesji? Najpierw oczywiście wybieramy lokalizacje za pomocą Internetu lub naszej własnej kolekcji miejsc, które chcielibyśmy odwiedzić. Następnie rozpoczyna się wyszukiwanie sukienek. Jeśli nie ma gotowych sukienek, są szyte na zamówienie. Możemy wyszukać model w pobliżu miejsca, w którym kręcimy, lub zabierzemy go ze sobą z Moskwy.”

Instagram: @hobopeeba

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu