40 lat temu ten mężczyzna sprzedał wszystko, aby kupić rower i pojechać z Indii do Szwecji, aby zobaczyć swoją ukochaną!

Ponad 40 lat temu rozpoczęła się piękna historia miłosna między indyjskim artystą a młodą Szwedką. Po pokonaniu wszystkich przeszkód ta piękna para wciąż jest razem. Oto ich historia.

Pradyumna Kumar Mahanandia urodził się „nietykalny” w odległej wiosce Indii w 1949 roku. Zgodnie z proroctwem, przekazanym przez astrologa po narodzinach Kumara, miał on poślubić kobietę muzykalną z dalekiego kraju, która urodziła się pod znakiem zodiaku Byka i jest właścicielką lasu. „Mocno wierzyłem w proroctwo i teraz wiem, że wszystko planowane jest na tej planecie.” – powiedział Kumar.

Mężczyzna pamięta bardzo wyraźnie dzień, w którym proroctwo się spełniło. Piękna historia zaczęła się 17 grudnia 1975 roku. Wówczas Kumar był artystą ulicznym. Piękna blondynka o niebieskich oczach, o imieniu Charlotte Von Schedvin, poprosiła go o narysowanie jej portretu. „Kiedy pojawiła się przed moją sztalugą, poczułem się tak, jakbym nie miał żadnej wagi. Słowa nie są wystarczająco dokładne, aby wyrazić takie uczucie.” – powiedział Kumar. „Jej oczy były tak niebieskie, duże i okrągłe, czułem się tak, jakby ona patrzyła na mnie jak maszyna rentgenowska!” Nerwowy młody człowiek nie mógł prawidłowo narysować kobiety swoich snów za pierwszym razem, więc poprosił Charlotte, aby wróciła następnego dnia. „Trzy razy wróciła i zrobiłem trzy portrety.” – powiedział. „Po raz drugi poczułem, że ona jest tą jedyną!” Okazuje się, że tajemnicza obca kobieta urodziła się pod znakiem Byka, posiada las i gra na flecie, dokładnie tak, jak mówi proroctwo. „Będziesz moją żoną. Mieliśmy się spotkać.” – powiedział jej Indyjczyk.

Charlotte, która miała wtedy 19 lat, nie była przestraszona tym nieoczekiwanym przyznaniem się do uczucia i postanowiła dać młodzieńcowi szansę. Para spędziła 2-3 tygodnie razem, zanim Charlotte wróciła do domu w Szwecji.

Historia miłosna mogła się już zakończyć, ale młody i zdecydowany Kumar postanowił nie dopuścić do tego. Po upływie półtora roku artysta sprzedał wszystko, co miał i kupił rower. Z bardzo małymi pieniędzmi i pomocą kilku życzliwych ludzi, których spotkał po drodze, Kumar zdołał pokonać prawie 10 000 km, aby zobaczyć Charlotte. „Największą przeszkodą były moje własne myśli, moje wątpliwości.” – powiedział.

Dwaj kochankowie pobrali się i są razem od ponad 40 lat. Para wychowała dwójkę dzieci i ich miłość jest tak silna jak zawsze.

Oto Pradyumna Kumar Mahanandia, człowiek, który przejechał na rowerze 10 000 km, by być z miłością swojego życia

Ponad 40 lat temu rozkwitła piękna historia miłości między Pradyumną Kumar Mahanandią a Charlotte Von Schedvin

Kumar w dniu urodzin dostał proroctwo dotyczące miłości jego życia

Reklama

Ten człowiek pamięta bardzo wyraźnie dzień, w którym proroctwo się spełniło

W tamtych czasach Kumar był artystą ulicznym, a piękna kobieta poprosiła go o narysowanie jej portretu

Nerwowy młody człowiek nie mógł prawidłowo narysować kobiety swoich marzeń po raz pierwszy, więc poprosił Charlotte, aby wróciła następnego dnia

Po drugim powrocie Kumar wiedział, że to ona

Reklama

Rozwijało się między nimi uczucie, ale po 2 lub 3 tygodniach Charlotte musiała wrócić do domu do Szwecji

Po upływie półtora roku artysta sprzedał wszystko, co miał i kupił rower

Z bardzo małymi pieniędzmi i pomocą kilku życzliwych ludzi, których spotkał w drodze, Kumar zdołał pokonać 10 000 km, by zobaczyć Charlotte

Dwoje kochanków pobrało się i są razem od ponad 40 lat

Para wychowała dwójkę dzieci i ich miłość jest tak silna jak zawsze

Reklama
Chcesz więcej?