50-letni mężczyzna z zespołem Downa przechodzi na emeryturę po przepracowaniu 32 lat w McDonalds!

Z powodu braku dostępności, a czasem nawet dyskryminacji, osoby niepełnosprawne mają trudności ze znalezieniem płatnych miejsc pracy. Jednak wielu z tych, którzy zdołają wykorzystać okazję, udowadniają każdemu, kto uważa, że ​​osoby niepełnosprawne nie mogą wykonywać pracy, że są w błędzie. Weźmy na przykład prawdopodobnie jednego z najbardziej sympatycznych pracowników Northmead McDonald’s, Russella O’Grady’ego.

Russell, który ma teraz 50 lat, przechodzi na emeryturę po 32 latach pracy w McDonald’s i daje przykład każdemu, kto tam pracował. Russell ma zespół Downa, stan genetyczny, który dotyka około 1 na 700 noworodków w USA każdego roku. W 1984 roku, gdy miał zaledwie 18 lat, Jobsupport pomógł mu znaleźć pracę w Northmead McDonald’s. Jobsupport to australijska inicjatywa rządowa, która pomaga osobom niepełnosprawnym intelektualnie znaleźć płatne zatrudnienie.

Pomimo braku doświadczenia zawodowego, Russell zachwycił wszystkich swoją etyką zawodową i stał się ukochanym pracownikiem dla swojego menedżera, współpracowników, a zwłaszcza klientów. Przez lata Russell stał się miejscowym celebrytą, a wiele osób przychodziło do niego w pracy i witało go na ulicy.

Menedżer asystentki ds. Zatrudnienia Kate O’Grady powiedziała: „Jest niesamowicie towarzyską osobą i nie może przejść przez ulicę bez spotkania ludzi, którzy zatrzymują się, aby z nim porozmawiać lub kupić mu piwo w klubie.” W pracy Russell witał wszystkich z miłością i uśmiechem, radosną postawą i pokazał wyjątkowe poświęcenie dla swojej pracy.

Jego przełożony powiedział: „Mamy stałych klientów, którzy przychodzą zobaczyć się z Russellem w czwartek i piątek, a personel troszczył się o niego, więc będziemy za nim tęsknić.”

Reklama

Chcesz więcej?