9 piękności znanych z tego, że zagrały brzydule

Potrzeba prawdziwego talentu, aby zagrać brzydką kobietę i sprawić, aby wyglądało to tak naturalne, że nikt nie pomyśli, że aktorka odgrywająca tę rolę jest ładna!

Oto przykłady aktorek odgrywających brzydkie postacie w filmach.

American Horror Story

Niezwykła Naomi Grossman nadal nie jest rozpoznawalna w roli Pepper w amerykańskim serialu. Okazuje się, że podczas zdjęć musi nosić duży makijaż, co jest wspaniałą pracą charakteryzatorów.

The Big Bang Theory

Z początku Melissa Rauch odgrywała epizodyczną rolę w serialu The Big Bang Theory, jednak jej kreacja była tak znakomita, że szybko stała się ważniejszą postacią. Twórcy od razu pokochali tę aktorkę za jej niezwykły talent.

Reklama

Harry Potter i Nania

Jedna z najlepszych brytyjskich aktorek, laureatka Oscara, Emma Thompson przeszła niezwykłe metamorfozy, zarówno do roli profesor Trelawney w filmie „Harry Potter”, jak i kreacji niani McPhee w filmie „Niania”. Gdy ludzie pytają Emmę, czy nie boi się być brzydka na wielkim ekranie, odpowiada: ” „Jeśli chcesz wyglądać pięknie, bądź modelką. Aktorstwo jest innym zawodem”.

U nas w Filadelfii

Amerykańska aktorka Thesy Surface nie mogła oczekiwać, że dostanie tę rolę dzięki swojej urodzie. Nie mogła też się spodziewać, że jej postać będzie tak… brzydka. Jednak jest to jedna z najbardziej pamiętanych jej ról.

Wredne dziewczyny

Lizzy Caplan to amerykańska aktorka, najbardziej znana z dwóch rzeczy: 6 lat związku z Matthew Perry’m, oraz roli cynicznej, zawsze niezadowolonej punkówy w „Wrednych dziewczynach”. W rzeczywistości jest całkiem inna.

Spider-Man: Homecoming

Przed premierą filmu wszyscy sądzili, że piękna Zendaya zagra ukochaną Petera Parkera w nowym „Spider-Manie”. Jednak casting był zaskakujący i okazało się, że Zendaya gra kujonkę Michelle. Co za wielka zmiana!

Reklama

Gra o tron

Jeśli śledzisz Gemmę Whelan na Twitterze, Yarę Greyjoy z „Gry o tron”, z pewnością wiesz, że aktorka ta wygląda ładniej w rzeczywistości. Jest również bardziej radosna. Teraz wyobraź sobie, jak bardzo musi się starać, gdy wciela się w rolę Yary.

Scooby-Doo

Będąc już sławną aktorką, Linda Cardellini zdecydowała się zagrać Velmę, członkinię ekipy detektywów w „Scooby-Doo”. Linda nie obawiała się odegrania roli dziewczyny w wielkich okularach i pomarańczowych ubraniach. Nie ma wątpliwości: już w wieku 10 lat z pewnością wiedziała, że zostanie aktorką.

Mała Miss

Dzięki roli Olive, nietypowej uczestniczki konkursu piękności dla dzieci w filmie „Mała Miss”, aktorka Abigail Breslin została jedną z najmłodszych osób nominowanych do Nagrody Akademii. Teraz ma 21 lat i słynną aktorką, ale mało kto wierzy, że to ona zagrała rolę Olive.

BONUS: Drake i Josh

„Z brzydkiego kaczątka, w pięknego łabędzia” – ten cytat doskonale pasuje do Josha Pecka.

Reklama
Chcesz więcej?