Artysta fotografuje miniaturowe sceny z Drogą Mleczną w tle!

Samy Al Olabi fotografuje dioramy, miniatury i martwą naturę z gwiazdami i Drogą Mleczną, mając na celu tworzenie realistycznych scen i konceptualnej sztuki abstrakcyjnej. W fotografii najbardziej docenia to, że jest to język, który może zrozumieć każdy.

„Poprzez fotografię możesz zatrzymać świetny moment lub zapierającą dech w piersiach scenę i podzielić się nim z obserwatorem.” – powiedział fotograf. „Możesz przekazać głębokie znaczenia, wyrażając swoje pomysły i koncepcje i przekazując je w ciszy z dramatycznym skutkiem. A z prostszej perspektywy fotografia stanowi przerwę od zgiełku i szybkiego rytmu życia. To idealna ucieczka od niekończących się stresów życiowych.”

„Fotografię zacząłem wiele lat temu i fotografowałem wszystko, co mnie interesowało, przeskakiwałem z jednego gatunku na drugi.” – dodał Samy. „A potem zacząłem poważniej traktować fotografię. W 2010 roku zafascynowałem się sztuką abstrakcyjną i konceptualną, potem przeniosłem się w krajobrazy i ostatecznie wylądowałem w magicznym świecie astrofotografii.”

Instagram: @samyolabi

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu