Artysta przekształca popularne napoje w postacie z kreskówek!

CocaCola, Sprite, Fanta… znamy nasze ulubione napoje według ich smaku, ale jak by wyglądałyby, gdyby były bardziej… ludzkie? Może chcielibyśmy napić się z nimi drinka? Może byłyby tak nieznośne, że nie moglibyśmy z nimi wytrzymać? Na szczęście nie musimy już zgadywać. Urodzony w Korei kanadyjski artysta o pseudonimie Sillvi po mistrzowsku przekształcił niektóre z najpopularniejszych napojów gazowanych w postaci, które są tak wyraźne, że z łatwością mogą mieć własne programy.

„Pod względem artystycznym eksperymentowałem z różnymi tematami, które zachęcają do angażowania się w media społecznościowe.” – powiedział Sillvi. „Doszedłem do wniosku, że ludzie lepiej reagują na rzeczy, które już znają, na przykład wcześniej istniejące postacie, logo i tak dalej. Postanowiłem więc, że zmienię swoje słynne marki napojów bezalkoholowych, aby uczynić je jeszcze bardziej wyjątkowymi.”

„Każda z prac zajęła mi około dwóch godzin, a ponieważ mam ich 14, spędziłem około 28 godzin na tym projekcie.” – opowiada artysta, który poświęcił wiele uwagi każdej z ilustracji. „Rozwijając moje postacie, skupiałem się głównie na dwóch elementach: estetyce samego logo i smaku napoju. Wypiłem też kilka z nich, zanim narysowałem ich postacie.”

Reklama

Wyślij znajomemu