Artysta stworzył Baby Jabba The Hutt, a ludzie mówią, że nie dorównuje Baby Yodzie urokiem!

Kto przewidział, że słodka wersja kultowej postaci z „Gwiezdnych Wojen” podbije świat szturmem? Może 50-letnia Baby Yoda nie brzmi jak dziecko, ale tak uroczo wyglądają tajemnicze gatunki.

Przyszedł czas na Baby Jabbę, fanowską wersję znanego gangstera Tatooine. Artysta o nazwisku Leonardo Viti 3D renderował dziecięcą wersję klasycznej postaci z „Gwiezdnych Wojen” i umieścił ją w Internecie, gdzie natychmiast stała się popularna.

Jabba the Hutt był potężnym gangsterem przestępczego świata podziemnego na Tatooine i nie tylko. Wystąpił w wielu produkcjach „Gwiezdnych Wojen”, dzięki czemu stał się klasycznym antagonistą w całej serii. Biorąc to pod uwagę, Viti nie był w stanie powstrzymać się od upiększenia Jabby, jak wyjaśnił na swoim Instagramie: „Nie mogłem się temu oprzeć!”

Mimo, że Jabba dorastał, aby stać się jednym z najpotężniejszych władców kryminalnych we Wszechświecie „Gwiezdnych Wojen”, z wyglądem który pozostawia wiele do życzenia, wykonanie Baby Jabby przez Viti sprawia, że ​​wygląda jak uroczy potworek.

Internet ma mieszane uczucia na temat małego zwierzaka. Podczas gdy niektórzy twierdzą, że Baby Jabba jest słodki i uroczy na swój sposób, inni twierdzą, że ta wersja jest równie przerażająca, jak dorosły Jabba. Niezależnie od tego, stał się bardzo popularny zarówno wśród fanów, jak i internautów, przy czym wszyscy przynajmniej zgadzali się, że Baby Jabba wygląda jak dziecko z serialu ABC „Dinosaurs”.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu