Brazylijski artysta używa starych opon, które ludzie rzucają na ulice, aby stworzyć posłania dla zwierząt!

Mówią, że żadne piękno nie świeci jaśniej niż dobre serce. W końcu dobre uczynki zawsze się opłacają! Amarildo Silva z pewnością ma dobre serce, ponieważ młody brazylijski rzemieślnik poświęcił już rok i sześć miesięcy, dając zwierzętom komfort i radość. Zamienia stare opony w wygodne i zdobione łóżka, a dobrą wiadomością jest to, że nie zamierza przestać tego robić.

Wszystko zaczęło się dwa lata temu, gdy Amarildo szukał sposobu, by zarobić dodatkowe dochody za pomocą śmieci, które ludzie wyrzucają na ulice. Zawsze lubił zajmować się rękodziełem z materiałami, które nie były już używane, a inaczej byłyby odrzucane. Tworząc coś nowego, nie tylko przyczynił się do dobrego samopoczucia środowiska, ale także zarobił kilka dodatkowych dolarów w tym procesie.

Amarildo zdał sobie sprawę, że opony były wykorzystywane jako schronienie dla psów mieszkających na ulicach i wpadł na pomysł, aby zapewnić im poczucie domu i uczynić je bardziej wygodnym dla zwierząt. Artysta zbiera stare opony, które znajduje na ulicach, zabiera je do domu i umieszcza wszystkie rzeczy na swoim podwórku.

Po oddzieleniu opon tnie, myje i maluje je. Uwielbia rysować unikatowe wzory dla każdej opony i zapisywać imię zwierzęcia, do którego będzie należała.

Reklama

Wyślij znajomemu