Dwie siostry przenoszą sztukę makijażu na następny poziom, a oto 30 ich niesamowitych przemian!

Rywalizacja rodzeństwa często prowadzi ich do konkurowania ze sobą w tych samych czynnościach. Jednak dość rzadko można zobaczyć rodzeństwo, które zamiast konkurować, próbuje się wspierać. Jednym z niesamowitych przykładów są dwie siostry, Charlotte i Abby Roberts, które dzielą niesamowity talent do robienia makijażu. Jeszcze bardziej imponujące jest to, że duet stale wspiera się w mediach społecznościowych, promując nawzajem swoją pracę.

18-letnia Abby i 16-letnia Charlotte zainteresowały się makijażem w bardzo młodym wieku. „Zaczęłam ćwiczyć makijaż dla zabawy, gdy miałam około 11 lat, więc robię makijaż od 7 lat, ale powiedziałabym, że naprawdę zaczęłam traktować to poważnie i robić kreatywne rzeczy, 1-2 lata temu!” – powiedziała Abby. Charlotte, młodsza siostra, mówi, że zaczęła robić makijaż, gdy miała 11 lat, a jej siostra przyczyniła się do jej zainteresowania. „Abby naprawdę zainspirowała mnie do rozpoczęcia zabawy z makijażem, ponieważ zawsze byliśmy razem sztuką i rzemiosłem, kiedy byliśmy młodsze, a potem, gdy Abby zaczęła używać makijażu, również wzbudziło to moje zainteresowanie. Również oglądanie wielu samouczków na temat makijażu na YouTube naprawdę sprawiło, że chciałam się uczyć jak samemu zrobić makijaż!” – powiedziała Charlotte. Obie siostry ujawniły, że chciałyby kontynuować karierę makijażystek.

Wizażystki przyznają, że ludzie są pod wrażeniem ich umiejętności, w końcu nie każdy wizażysta może zmienić się w praktycznie każdą postać popkultury używającą tylko makijażu. „Większość ludzi jest zdumiona tym, jak makijaż może odmienić twarz!” – powiedziała Charlotte. Obie jednak ujawniają, że reakcje ludzi nie zawsze są pozytywne. „Czasami opublikuję makijaż, który jest nieco kontrowersyjny, na przykład coś, co przeraża ludzi, a potem odpowiedzi mogą być bardzo mieszane!” – dodała Abby.

Nic dziwnego, że Charlotte i Abby wspierają się nawzajem w mediach społecznościowych, ponieważ są tak samo bliskie w prawdziwym życiu. „Ja i Charlotte jesteśmy bardzo blisko, jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami i robimy wszystko razem! Zawsze wspieramy swoje wzajemne pomysły i jesteśmy brutalnie szczere wobec siebie, co moim zdaniem jest kluczowe, gdy próbujemy wymyślić dobre propozycje na wygląd.” – powiedziała Abby. „Zdecydowanie uważam, że Charlotte bierze ze mnie przykład i zawsze udzielam jej rad, kiedy tylko mogę. Wiem, jak trudny może być świat mediów społecznościowych bez wskazówek. Musiałam to wszystko wymyślić, więc staram się pomóc Charlotte uczyć się na moich błędach.” – dodała.

Instagram: @charlotteroberts i @abbyroberts

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu