Fotograf podjęła wyzwanie, aby robić zdjęcia w brzydkich lokacjach i udowodnić, że w tym fachu liczy się talent!

Dobrym sposobem na przetestowanie swoich umiejętności fotograficznych jest znalezienie brzydkiej lokalizacji i spróbowanie zrobienia jak najlepszych zdjęć. Oto niezwykły fotograf, który podjął się „wyzwania brzydkiej lokalizacji”. 22-letnia Kelsey Maggert z Indiany stworzyła kilka naprawdę niesamowitych zdjęć z ograniczonymi zasobami otoczenia.

Pochodząca z małego miasteczka, niepozbawiona zwyczajności, Kelsey musiała wykorzystać całą swą kreatywność, aby zmaksymalizować potencjał jej tła. Udało jej się sprawić, że lokalny KFC, Walmart, Hobby Lobby i różne stacje benzynowe stały się w niesamowitymi sceneriami artystycznymi. „Robię zdjęcia i uczę się tego od 3 lub 4 lat”, powiedziała Kelley. „Używam Nikon D750.”

„Wolę bardziej porzucone lub zaniedbane miejsca.” – dodała artystka. „Wiele miejsc w moim mieście wygląda właśnie tak, więc nie było trudno ująć to w moim stylu.” Jak wybiera modeli do współpracy? „Większość moich modeli to moi przyjaciele, a czasami, gdy ktoś ma konkretny wygląd, który pasuje do sesji, to proponuję współpracę.” – wyjaśniła. „Lokalizacja jest zwykle ostatnią rzeczą, o którą się martwię.”

Więc proszę bardzo, początkujący fotografowie, stare powiedzenie „lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja” jest do podważenia. Nie musisz podróżować do egzotycznych miejsc, aby robić niesamowite zdjęcia, Twoje własne miasto, przyzwoity aparat i kreatywny umysł to wszystko, czego potrzebujesz!

22-letnia Kelsey Maggert potrafi robić niesamowite zdjęcia nawet w najbrzydszych miejscach

Na przykład stacja benzynowa zwykle nie jest brana pod uwagę przy wyborze lokalizacji do sesji zdjęciowej

Reklama

Lub ceglana ściana

Wyprzedaż choinek

Podwórko

Sklep spożywczy

Reklama

Ogrodzenie

Opuszczony dom

Drzewka

Myjnia samochodowa

Reklama
Chcesz więcej?