Fotograf zrobił odważną sesję zdjęciową prześladowanemu chłopcu, wywołując zazdrość w jego oprawcach!

Lance Reis jest fotografem portretowym i kreatywnym z siedzibą w Portland w stanie Oregon. Do swoich zdjęć wprowadza tematy w życie z mieszaniną naturalnego światła i twórczych koncepcji filmowych. Najważniejszymi dla niego są połączenia, które wykonuje ze swoimi obiektami i umiejętność sprawienia, by każdy czuł się komfortowo przed obiektywem.

„Moja przyjaciółka Andrea przyszła do mnie, ponieważ jej syn, Race, który ma osiem lat, był prześladowany w szkole i miał teraz ciężki okres.” – powiedział fotograf. „Śledziła moją pracę i wiedziała, że robię dużo zdjęć cosplayowych, więc powiedziała, że ​​zrobienie zdjęcia z Jokerem oznaczałoby dla Race’a spełnienie marzeń, ponieważ jest jego ulubioną postacią komiksową. Od razu odpowiedziałem, że oczywiście możemy to zrobić, ale pójdziemy o krok dalej i sprawimy, że on będzie Jokerem. Tak więc z moimi niezwykle utalentowanymi stylistami makijażu i włosów zrobiliśmy to.”

„Planowaliśmy tę sesję od ponad roku, ale musieliśmy ją zepchnąć z powodu konfliktów w harmonogramie, więc Race był bardzo podekscytowany przez długi czas. W dniu, w którym jego mama pokazała mu zdjęcia, które zrobiłem na Instagramie Batmana i Jokera, postanowił spotkać lokalnego superbohatera i złoczyńcę. Spisał się znakomicie, ukrywając emocje na tych zdjęciach, ale uśmiechał się między ujęciami.”

„Znam wielu cosplayerów. To naprawdę piękne widzieć kogoś tak nieśmiałego wychodzącego ze skorupy i czującego wolność, by być sobą. Myślę, że jest to coś, do czego wszyscy możemy się odnieść, ponieważ wszyscy byliśmy dziećmi podczas Halloween i wkładaliśmy kostiumy naszego ulubionego superbohatera lub złoczyńcy. Myślę, że moją ulubioną cechą ludzi w moim wieku, którzy cosplayują, jest to, że nie stracili wyobraźni. Chciałbym, żeby więcej osób było chętnych do przebrania się i poczucia się jak dziecko.”

„Widząc ból w jego oczach całkowicie powróciłem do tego, kiedy byłem w jego wieku i byłem bezlitośnie prześladowany.” – przyznaje Lance. „To był najtrudniejszy okres w moim życiu i dlatego poświęcam się wpływaniu na dzieci, które są prześladowane. Z pewnością powiedziałbym, że pod koniec sesji zdjęciowej Race stał się bardziej pewny siebie. Widziałem zmianę zaufania od początku do końca. I właśnie o to chodzi w fotografii, prawda?”

Według jego mamy, po sesji zdjęciowej Race nie przestaje o niej mówić i planuje wywołać zdjęcia i zawiesić je w swoim pokoju. A po niesamowitej reakcji z sesji filmowej już mówi o chęci zostania modelem. I sądząc po jego występie, biorąc pod uwagę, że była to jego pierwsza sesja zdjęciowa, zdecydowanie ma szansę odnieść sukces!

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu