Fotografka uchwyciła oszałamiające dzikie lisy cieszące się śniegiem!

Holenderska fotografka Roeselien Raimond przynosi radość i ciepło ludziom dzięki swoim bajkowym zdjęciom dzikich lisów już od ponad 8 lat. Oglądanie jej galerii dostarcza naprawdę wciągającego i uspokajającego doświadczenia, ponieważ Roeselien wnosi do życia te wspaniałe stworzenia dzięki swojej wyjątkowej zdolności chwytania ich ducha.

Jej przyjaźń z lisami zaczęła się od ciekawości i determinacji, by przełamać popularne błędne przekonanie, że lisy są podstępne i podłe. Z każdym z serii zdjęć przedstawiających inteligentną, życzliwą i przyjazną naturę tych tajemniczych stworzeń, czujemy, że znamy je trochę lepiej. Zainteresowanie lisami wydaje się być zaraźliwe, ponieważ pod koniec każdego postu z piękną grafiką Roeselien chcemy zabrać jedno z tych czarujących zwierząt do domu.

„Są to zdjęcia 8 różnych lisów. Większość z nich śledziłam przez lata. Każdy lis ma swoją historię i jest wyjątkowy na swój sposób. 6 z nich już tam nie ma, a ich zdjęcia są cennymi wspomnieniami.” – powiedziała Roeselien. Z pomocą swojego rzemiosła kontynuuje wprowadzanie tych złożonych i wyjątkowych zwierząt do nas wszystkich.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu