Kobieta spaliła dom po znalezieniu wielkiego pająka!

Kobiecie z Missouri zostały postawione poważne zarzuty po tym, jak rzekomo podpaliła swój dom, gdy znalazła w nim dużego pająka.

Alexcia Berry została aresztowana w Kansas City po tym, jak jej sąsiad wysłał nagrania do funkcjonariuszy policji. Berry najwyraźniej przyznała się, że podpaliła dom i obwiniła pająka za doprowadzenie jej do tego stanu.

Według doniesień dom mógł być siedzibą narkomanów.

Damon, mieszkaniec z sąsiedztwa, powiedział stacji prasowej KCTV: „Ciągle słyszymy pogłoski o narkomanach, staraliśmy się to wyjaśnić, ale nic więcej nie mogliśmy zrobić.”

Dochodzenie przeprowadzone przez KCTV również ujawniło, że przedmiotowy dom znajdował się na liście niebezpiecznych budynków w Kansas City. Władze dwukrotnie próbowały skontaktować się z właścicielami domu, ale nie otrzymali odpowiedzi.

Damon twierdził także, że widział wiele pożarów w tym domu i cieszy się, że organy ścigania były w stanie zatrzymać osobę odpowiedzialną za ostatni pożar, dodał: „Cieszę się, że ktoś to nagrał, żeby złapać jednego z tych idiotów, bo to musi się skończyć.”

Według oficerów, Berry przyznała się do wzniecenia pożaru, a teraz musi zapłacić grzywnę za podpalenie.

W innych wiadomościach o pająkach mówiono, że podobno kobieta wjechała furgonetką do rzeki po zobaczeniu pająka na kolanach.

Jak donosi NBC News, niezidentyfikowana kobieta zawracała swoją furgonetkę KIA na rampie, aby umieścić kajak na rzece w Kingston w stanie Georgia, a gdy spojrzała na swoje kolana zauważyła niespodziewanego gościa.

Według doniesień kobieta szybko wyskoczyła ze swojej furgonetki, zapominając o włączeniu hamulca ręcznego, co oznaczało, że jej pojazd stoczył się w dół wzgórza, prosto do rzeki.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu